Aşığım aşık diyenler toplansın

Başladık bir kere üstat zaten çevrede lakabım cengizci oldu evde kaset koleksiyonu var cengiz kurtoğlu nun.
Herkesin çevremde hayali lüks arabadır ama eski kasa Mercedes japon Mali Pioneer tesisat.

Lisede bir erkeği çok sevmiştim. O da başka bir kızı seviyordu ve farkındaydım. Kız da ondan hoşlanıyordu ama sanırım bir ilişkileri olmadı. Kızı hiç sevmez, her gördüğümde ölü gibi buz keserdim. Şaka veya abartma söz konusu değil ciddiyim. Aşka ben de inanmam, kendi kendine geçer basit bir hoşlantı sadece dedim. Geçmeyip devam edince de tabi belli bir sıkıntı dönemi yaşadım. Nedense sonra bir anda soğudum ondan. Sanırım başkasına aşık ve acı çeker haline aşık olmuştum, onu kızla iletişimini kestikten sonra dinç ve hayat dolu haliyle görünce sen de sıradansın diye düşündüm içimden. Belki size biraz kaba ve itici gelir bu söylediğim ama acı çeken içine kapanık erkeklere zaafım var sanırım. Bu tür erkekler de genelde benim gibi baskın ve sert kızlardan hoşlanmıyor galiba, ben pek rastlamamış da olabilirim.
Lütfen başarısız aşk hayatınızda karşı cinsi suçlamayı da bırakın. İnsan insandır.

Konu başlığı aşk yoktur diyenler toplansın olarak değiştirilse iyi olur, bakarsınız aşık olanlar dahil olur.
Aşk vardır, ah bir bulsam benden çekeceği var.

Lütfen başarısız aşk hayatınızda karşı cinsi suçlamayı da bırakın. İnsan insandır.
Sadece bir kere aşık oldum, aşık olduğumdan bile emin değilim. Sevdiğim kız benin tanıştırdığım bir arkadaşım ile sevgili oldu. Aylar geçti aradan, hala sevgililer. Ben burada onu suçlayamam çünkü açılmaya korktuğum için onu kaybettim. Bütün hata bende.

Sadece bir kere aşık oldum, aşık olduğumdan bile emin değilim. Sevdiğim kız benin tanıştırdığım bir arkadaşım ile sevgili oldu. Aylar geçti aradan, hala sevgililer. Ben burada onu suçlayamam çünkü açılmaya korktuğum için onu kaybettim. Bütün hata bende.
İnan bana zamanla etkisinden çıkıyorsun, çıkınca da ne kadar körmüşüm diyorsun. Gerçek aşk sana değer veren ve karşılıklı sevgiyi ve uyumu bulduğun kişiyle olur.

Vaktinde ve doğru insanla olduğunda aşk güzel şey...
Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken, başka sularda yüzüp durmuşuz, başka kıyılara vurmuşuz... diyor şair.

Yeni konular

Geri
Yukarı