Asiimov Temalı PC Modifikasyonu

@SideWinder ''Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Kağıt bantın sızdığını biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum (özellikle ön kasada). 1 haftaya sprey boya alıp küçük düzenlemeler yapacağım. Tavsiyeniz ve kıymetli yorumunuz için teşekkürler.''

Not: @Silinen üye kardeşimden alıntıdır.

@SideWinder ''Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Kağıt bantın sızdığını biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum (özellikle ön kasada). 1 haftaya sprey boya alıp küçük düzenlemeler yapacağım. Tavsiyeniz ve kıymetli yorumunuz için teşekkürler.''

Not: @Silinen üye kardeşimden alıntıdır.
@Silinen üye sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer. :) Ben de aynı dertten muzdaribim;

(Resim önceden çekilmiştir)

IMG_20170316_214856.jpg

Şeritler gerçekten olmadı ama burdan modlamayı düşünenlere sesleniyorum. Kağıt bantı kullanmayın yada iki kat yaptırın.

Not:Eğer kasayı full renk modlayacaksanız tiner bağımlısı olabilirsiniz. [emoji3][emoji3][emoji3]

Bu arada herkese teşekkürler şeritler biraz daha bekleyecek. Bu arada bilgisayarını modlamayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim eğlenceli bir tecrübeydi.

Bu arada konuyu açtiği için @Fatih Toprak 'a teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı