Aşık oldum, ne yapmalıyım?

Lise de bu aşk olaylarına hiç girme, sonra rezil oluyorsun. 16 yıllık hayatımda, bir kız için yapmadığım, yemediğim halt kalmadı. Sonuç olarak hüsran, inanki değmiyor.

Arkadaşlarımında sonucu böyle oldu bu yüzden bende yapmıyorum.

Yapma koçum. Harcarlar seni :( üzülürsün sonra. Bu yaşta gerek yok. O aşkı çok iyi bilirim. Çok aşıktım birine. Ama hayır diceğini bildiğim vazgeçtim. Sabaha kadar sohbet ederdik. Ama nasıl birini olduğum için ve friendzone yiyip kendimi üzeceğim için ne kadar rahatsız olsam da vazgeçtim.

Yapma koçum. Harcarlar seni :( üzülürsün sonra. Bu yaşta gerek yok. O aşkı çok iyi bilirim. Çok aşıktım birine. Ama hayır diceğini bildiğim vazgeçtim. Sabaha kadar sohbet ederdik. Ama nasıl birini olduğum için ve friendzone yiyip kendimi üzeceğim için ne kadar rahatsız olsam da vazgeçtim.

Çoğunlukla öyle sonuçlanıyor benim de öyle sonuçlandı ama bence iyi oldu tadılmalı o hisler yaşananlar.
Alakası yok. Seviyor diye toz konduramıyor kimse. Benim lise de kaç tane telef olan arkadaşım oldu böyle. Lise de geçiş dönemi olduğundan sürekli tripli tavırlar falan. Sen ilişkini yaşarken fark etmezsin ama çok trip atarlar.

:D haklısın hocam biraz var o kızlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı