Aşık oldum

Son derece olumsuz bir cevapla, belki arkadaşlarına "şöyle, böyle bir çocuk geldi çıkma teklifi etti" diye dedikodu malzemesi olarak anlatılacak ve kızın aklında komik bir anı olarak yerleşmesiyle son bulacaktır.

Okullar açıldıktan 1 2 hafta sonra bir kız görmüştüm kızı tanımıyorum etmiyorum. O zaman tam tipini görmemiştim ondan dolayı o gün hiçbir şey olmamıştı sonraki gün kıza vurulmaya başladım. Maskeden fazla bir şey anlaşılmıyor olabilir ama kızın bildiğin gözü bile gülüyor o günden sonra hikaye başladı. Gerçekten o kadar aşık olmuştum ki anlatamam her görüşümde aşık oluyordum onu her gördüğümde tanışmak istiyordum. Merhaba desem atar gider yapar diye korkuyordum. Arkadaşımla konuştum taktik falan istedim kız sana bakmaz dedi ama ben hala pes etmek istemiyorum. Kızı okulda arkadaşıma gösterirken bana çok değişik bakış attı önemsemez gibi yani kızla göz göze gelmiştik o sırada kızı görür görmez hemen oradan uzaklaşmaya çalıştım. O önemsemez bakışı beni tanımadığı için normaldi bir de kızı dışardayken görmüştüm, hemen hemen pozisyonumu aldım en azından merhaba deyim tanışmak için bir şey arıyorum ama utanıyorum kız güler yüzlü bir şey güleryüzlü bir şey bana atar gider yapmaz bir şey yapmaz. Ama utançtan bir mimik bile yapamadım ne olur biriniz taktik verin kendimin moralini yükseltmeye çalışıyorum. Daha çok var okulun kapanmasına diye sonra liseye geçiyorum, giderim de orada o kızı bulamam diye korkuyorum. Biriniz taktik verirse çok sevinirim.
Mainin ne diye sor.

Başka şeylere bak bir haftaya geçer.

İyi ki buraya yazmışım kararım değişti teşekkürler.
Son derece olumsuz bir cevapla, belki arkadaşlarına "şöyle, böyle bir çocuk geldi çıkma teklifi etti" diye dedikodu malzemesi olarak anlatılacak ve kızın aklında komik bir anı olarak yerleşmesiyle son bulacaktır.

Yok kanka en iyisi ben kızla arkadaş olarak tanışıyım sonra ne olur ne olmaz ısınırız birbirimize.

İnsan tanıdıkça, güvendikçe, aşina oldukça hisleri azalır. Elde edilemeyen şeylere duyulan hissiyatlar bu nedenle doruk noktadadır. Yine de karar senin.

Hormonal hormonal. Çok düşme üstüne.

Geri
Yukarı