Aşık Olmak

Ahahaha çok komik gülsenize arkadaşlar.
Gülsünler diye söylemedim. Biraz boş şeyler olduğunu anlarsın diye söyledim. O ilişkilerin çoğu zaman kaybı ve insanların psikolojisine zarar vermesinden başka bişey değil. Çok az evlilik lise yıllarında başlamış oluyor. :)

Sizde lise son ne demek? Cahilliğime verin bizde ismi farklı da o yüzden🙂
Eğer ki, bu 11-12. Sınıf demekse inan ki, hepsi boş şeyler. Kaç kıza aşık oldum, inan sayısını bile unuttum🙂(1-12 . Sınıf), Çoğuna aşık oldum, ama 1'ne açıldım. Kız dersleri yüzünden redd etmişti onda da. Şimdi anlıyorum ki, bunların hepsi gelip-geçici. Universitede okuyorum. Etrafım kız dolu. Ama aşık değilim🙂 Bir kaç tanesinden hoşlanabilirim, evet kabul ediyorum, ama aşk derecesinde değil. Böylede devam edeceğim sanırsam. Aşık değilsen, kafat rahat demektir. Hepsi bu🙂

Yok değişmeyecek kardeşim her konuştuğunu dövesim geliyor fikri.
Sevdiğiniz insana zarar verme potansiyelin var ise uzak dur. Bir insanın fikri ne ise zikri o olur. Yarın onunla konuşanı döven, sevdiğinede zarar verir. Tipik ergen davranışı kendine gel !

Kendine yazık edersin, burada atar yapman kimsenin umurunda olmaz. Ellerin başının arasında dağa taşa vurursun.

Biraz sakin ol kardeşim seni savundum, insan delicesine aşık oluyor lisede ben kız yüzünden intihar bile etmiştim 4 gün hastanede yatmıştım. Seni çok iyi anlıyorum.
İlerde sana da komik gelecek böyle şeyler kızma insanlara bu kadar.
Dostum intihar etmişsin. Yoksa? 😱👻 Hahaha 😁😁

Ben de bir "OF" çekeyim yeter herhalde. 🙄

Onu bunu bilmem de kız olmaz istemem dediyse veya derse bırak, sakın peşinden falan gitme zorlama. "Olmadıkça zorladık, zorladıkça olmadı" durumu oluyo sonra. Kendine zarar veriyon anca. Özet: kız yok derse zorlama, bırak gitsin. Başkasını seversin. Onun gibi binlerce var, daha iyileriyle karşılaşırsın.

Bence en iyisi platonik. Sadece sen biliyorsun. İçinde garip bir his. Reddedilme korkusu da yok. Mis gibi işte. Zaten şimdi aşık olup ne yapacaksın? Askere gitmen gerekmiyor mu, gidince seni bekleyecek mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı