Aşık olmamama rağmen kafamdan atamadığım kişi

CODEX

Kilopat
Daha fazla  
Selam, başlık çok absürt biliyorum ama, böyle bir kişi var. 3,5 ay kadar sevgili olduk daha sonrasında ben kızın davranışlarından bıkmıştım biraz, her gün ayrılık konuşması yapıyordu. Bir gün evine bıraktım ve meyhaneye gitmiştim o gün başka bir kadınla aramda bir şeyler yaşandı. Kızı o dönem sevdiğim için, söyleyemedim kaybetmemek için, devam ettik ama her geçen gün içimdeki vicdan azabı ve kaybetme korkusuyla tartışmalar yaşanmaya başladı. Sonunda ayrıldık, ben bir başkasıyla çok süre geçmeden sadece cinsel anlamda birlikte olmaya başladım. O kız bana aşık oldu. Ama onu sevmiyordum, eskisini seviyordum. Onunla da yollarımızı ayırdık. Eski sevgilime hediyeler falan gönderdim, asla almadı. 8 ay geçtikten sonra mesaj attı ve özlediğini söyleyip evime geldi. Konuştuk falan bir yakınlaşma oldu yine. Daha sonrasında hiç yazmadık birbirimize. Ben öfkeliydim ona beni bıraktığı için vs. 1 ay önce tekrardan bana yazdı. Buluşmak istediğini söyledi. Buluştuk ve yine biraz yakınlaşma yaşandı. Daha sonrasında bana bir yalanını söyledi ilişkide kavga ettiğimiz bir konuyla alakalı. Garip bir şekilde bu bana çok koydu. Yalan söylemesi yani. Çünkü yalan söylediği konu tartıştığımız bir konuydu. Neyse arkadaşlar hala arada bir görüşüyoruz falan ama ben aklımdan atamıyorum asla kendisini, ne yapmalıyım? Ben yazmamama rağmen bir şekilde o yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız belki eski ilişkilerinde başarılı olamayıp sizi buldu. 8 ay sonra sizi tekrardan bulması açıkçası garip geliyor. Yaşanmışlıkları unutmak tabii ki de zor fakat zamanla alışmak gerekiyor.

Kız belki eski ilişkilerinde başarılı olamayıp sizi buldu. 8 ay sonra sizi tekrardan bulması açıkçası garip geliyor. Yaşanmışlıkları unutmak tabii ki de zor fakat zamanla alışmak gerekiyor.
beyefendi de geçen bu 8 aylık sürede boş durmamış sonuç olarak. bir tarafa yüklenmek anlamsız. ya açık açık yediğiniz haltları konuşun ya da birbirinizin karşısına bile çıkmayın. aksi takdirde muhtemel ilişkiniz sağlıklı yürümez hatta direkt yürümez

@msyclo beyefendi boş durmuş gibi bir şey dedim mi? Tabii ki de boş durmayacak fakat kızların bu bedava ilgi kaynağı olarak görmesi oldukça da sinir bozucu. Birini zamanında reddedip 8 ay sonra neden tekrar yazıyorsun kardeşim? Doğru ya :D Nasıl olsa kabul edecek kişiler olduğu için rahatlar, istediği gibi cirit atabiliyorlar.

@msyclo beyefendi boş durmuş gibi bir şey dedim mi? Tabii ki de boş durmayacak fakat kızların bu bedava ilgi kaynağı olarak görmesi oldukça da sinir bozucu. Birini zamanında reddedip 8 ay sonra neden tekrar yazıyorsun kardeşim? Doğru ya :D Nasıl olsa kabul edecek kişiler olduğu için rahatlar, istediği gibi cirit atabiliyorlar.
tabii ki boş durmayacak? bu insanın nasıl aşık olduğunu söyleyebiliriz o zaman. önüne gelenle yatma potansiyelin var ama aşkından ölüyorsun aynen. bedava ilgi herkes için tatlıdır bunu bir cinsiyete genellemek komik olurdu. kızın neyi ne sebeple yaptığını bilemem ilişki dinamiklerini bilmiyorum. iyi okuyamamışsınız sanırım ki üstte bir tarafa yüklenmek anlamsız olur dedim zaten. taraf tutup yanlışa yanlış demezsek bir şey çözemeyiz

beyefendi de geçen bu 8 aylık sürede boş durmamış sonuç olarak. bir tarafa yüklenmek anlamsız. ya açık açık yediğiniz haltları konuşun ya da birbirinizin karşısına bile çıkmayın. aksi takdirde muhtemel ilişkiniz sağlıklı yürümez hatta direkt yürümez
haklılık payınız var ondan sonra tanıştığım kişi gerçekten de çok tatlı birisiydi. dikiş tutturamadık.

Hocam bence düzenli bir evlilik hayatı lâzım size. Bu kızı ve diğerlerini boş verin. Edepli ahlaklı bir insan bulun.
haklısın hocam ancak çabuk sıkılan biriyim ve biraz da paranoyağımdır gerçekten emin olmam lazım bunun için o kişiden. çok eşli olmayı ben de hiç sevmiyorum amma velakin ilişkilerim uzun sürmüyor. genelde kadınların aşkı çok kısa sürüyor.

Geri
Yukarı