Onu kafamdan nasıl çıkartacağım?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Okur musunuz hepsini bilmiyorum ama bir yere içimi dökmem gerek.
Şimdi hikaye 2021'in ilk çeyreğinde başladı sanal ortamdan. Nonolive diye bir platformdan tanışmıştık ilk konuşmalarımız saçmaydı bayağı değişikti. O Azerbaycan yaşıyordu ilk başlarda Discord'dan kısa kısa konuşuyorduk sonradan Instagram'dan konuşmaya başlamamızla birlikte samimiyetimiz ilerlerledi. Bayağı konuşuyorduk sabah başlayıp gece 4-5'e kadar hiç sıkılmadan çok güzel konuşuyorduk. Bayağı flört ediyormuşuz mükemmel iltifatlar, kurduğumuz hayaller çok güzeldi, hayatımın en mutlu döne miydi diyebilirim. Bu konuşmalarımız en az 5 ay sürdü. Bana sevgili olmayı teklif etmişti benim öyle bir düşüncem olmasa da kabul ettim bilmiyorum neden? Bir süre sonra yine mesaj attı galiba sevgili olmaktan pişman olmuştu ve mesaj yazıp hesabını kapattı 1 hafta sonra geldi özür diledi bende reddedemedim çükü çok seviyorum ama sevgili de olmak istemiyordum değişik bir psikoloji. Yine konuştuk 1-2 ay ama bir gün geldi ki kızdan soğumaya başladım (o olay hiç yaşanmasa belki soğumazdım belki de bahanem bu). Hiçbir sebebi yokken soğudum mesaj yazıyor kısa cevap veriyorum, oyun oynuyorum cevap veremedim, sabah oyun oynayıp gece sana yazacağım diyordum ama yazmıyordum. Sonra bir mesaj yazıp gitti. Benim umurumda olmadı hiç takmadım bile oysaki ne güzle insanı kaybetmiştim... Suçlu ben olmama rağmen en az 4 kere farklı hesap açıp benimle barışmaya çalıştı, özürler diledi ama benim salaklığım hiçbirini takmadım ve kızı her seferinde ya engelledim ya da gitmesini istedim. Deprem zamanı 2 hafta tatil olmuştu o sıralar eski mesajlarımız okumak aklıma geldi ve üstüme bir yük çöktü kendimi kötü hissetmeye başladım (duygusal anlamda). Dedim bizim bir ortak arkadaşımız vardı ondan Instagram'ını isteyip yazayım dedim ve yazdım. Sevgilisi vardı ama benimle konuşuyordu bir süre sonra benim için oğlandan ayrıldı (ayrıldığı zaman haberim yoktu benim için olduğundan). Ben mutluyum her ne kadar onun için üzüldüm desem de sevinmiştim konuştu benim 1-2 hafta. Oğlanla buluşmaya gitti bir şey söyleyecekmiş gitti bende güvendiğim için çok da takmadım dedim yapmaz çünkü, dedim ki birkaç gün sonra bana soğuk davranıp mesaj yazmadı dedim ben bir şey yapmadım niye böylesin, ve dedi sorun sende değil ben manita yaptım dedi. Bende her şeyi yaptım ama bu kadar büyük kahvelik yapmadım dedim ve engelledim. Tekrarlardan bıktınız ama tekrar geldi senlide olmuyor sensiz de olmuyor falan dedi. Ben dedim umurumda değil falan diye çünkü 2. plana atılmıştım ardından baktım gerçekten beni istemiyor anlık olarak bana yazmış bu deyip engelledim. Ama kafamdan çıkmıyor bugün de yazdım ona sevgilisi varmış sal artık, kendine göre birini bul sen de yazdı.
Bu yazım umarım bir nebze unutmama yardımcı olur gerçekten çok güzel bir dönemimiz oldu ikimizde ailelerimizden çok seviyorduk birbirimizi.

Kızdan çok hoşlanıp sevgili olmaya cesaret edememek nedir çok iyi bilirim ki kralını yaşadım.
Kardeşim bu durumdan en erken 3 ayda kurtulursun. Yeni bir hobi edin ya da edindiğin hobinin üstüne git ya da yeni kız arkadaş yap. Ancak böyle unutabilirsin. Yani benimki de seninkine benzer olaydı ama yine onun kadar hoşlandığım birini buldum ve unuttum gitti artık ne yaptığını nerede olduğunu merak etmiyorum. Durumlarımız neredeyse aynıymış aslında.

Kızdan çok hoşlanıp sevgili olmaya cesaret edememek nedir çok iyi bilirim ki kralını yaşadım.
Kardeşim bu durumdan en erken 3 ayda kurtulursun. Yeni bir hobi edin ya da edindiğin hobinin üstüne git ya da yeni kız arkadaş yap. Ancak böyle unutabilirsin. Yani benimki de seninkine benzer olaydı ama yine onun kadar hoşlandığım birini buldum ve unuttum gitti artık ne yaptığını nerede olduğunu merak etmiyorum. Durumlarımız neredeyse aynıymış aslında.

Sadece güzel anı birikti hocam öyle teselli olalım.

Hocam bence benzer bir durumdayız, iki gün önceye kadar her şey süper gidiyordu kız benden hoşlanıyor ama iki gün önce yeni biriyle tanışmak için hazır olmadığını söyledi.

Bugün de her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim yazdı, ben de ona ne diyeceğimi bilmediğimi benim ona teşekkür ettiğimi yazdım. Kız çok zoruna gittiğini, ağlıyacağını problemin bende olmadığını kendinin bir problemi olduğunu söyledi kızı kaybetmek istemiyorum ama ne yapacağım onu da bilmiyorum.

Hocam bence benzer bir durumdayız, iki gün önceye kadar her şey süper gidiyordu kız benden hoşlanıyor ama iki gün önce yeni biriyle tanışmak için hazır olmadığını söyledi.

Bugün de her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim yazdı, ben de ona ne diyeceğimi bilmediğimi benim ona teşekkür ettiğimi yazdım. Kız çok zoruna gittiğini, ağlıyacağını problemin bende olmadığını kendinin bir problemi olduğunu söyledi kızı kaybetmek istemiyorum ama ne yapacağım onu da bilmiyorum.

Zaman tanıyın hocam, benim de hayatımda bu kadar yakınlarının tek kızdı kendi elimle kaybettim. Umarım sizde aynı durum olmaz.

Zaman tanıyın hocam, benim de hayatımda bu kadar yakınlarının tek kızdı kendi elimle kaybettim. Umarım sizde aynı durum olmaz.

Hocam bilmiyorum vallaha, bana dün son olarak, beni incitmek istemediğini, kendini bana bırakamadığını, kendinin bir problem yaşadığını, beni ve kendisini mahvedeceğini söyledi.

Bir yandan rahat bırakayım diyorum bir yandan da bu arada elimden kayıp gider diye korkuyorum elim kolum bağlı kaldı.

Hocam bilmiyorum vallaha, bana dün son olarak, beni incitmek istemediğini, kendini bana bırakamadığını, kendinin bir problem yaşadığını, beni ve kendisini mahvedeceğini söyledi.

Bir yandan rahat bırakayım diyorum bir yandan da bu arada elimden kayıp gider diye korkuyorum elim kolum bağlı kaldı.

Akışına bırakın hocam günaydın, iyi geceler yazıp varlığınızı hissettirin.

Hocam ama bu şekilde yaparsam sanki ona muhtaçmışım gibi gözükmez miyim?

Hocam top direkten döndü tekrar oyundayım (bu benzetme çok iğrenç oldu ama idare edin), biraz ısrar etmem sonucu zaman istedi bu sabah olumlu dönüş aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam ama bu şekilde yaparsam sanki ona muhtaçmışım gibi gözükmez miyim?

Hocam top direkten döndü tekrar oyundayım (bu benzetme çok iğrenç oldu ama idare edin), biraz ısrar etmem sonucu zaman istedi bu sabah olumlu dönüş aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıra bize de gelecek...

Yeni konular

Geri
Yukarı