Aşık olunan kişiye açılmak

Anıl Budak

Kilopat
Konuya nasıl başlayayım bilmiyorum bile. Merhabalar. Bir kızdan 2 yıldır hoşlanıyorum. Baya... Bu bildiğimiz televizyonlarda olan aşk değildi. Harbi canımdan, kendimden çok sevdim kızı. O kadar tatlı ki size anlatamam ya. Fotoğrafını atardım ama biliyorsunuz Türkiye'yi. Yanakları al al, saçları lüle lüle sarkıyor böyle :( Kızın fiziksel hiçbir kusuru yok. Harbi çok tatlı. Sizi de "cringe" etmek istemem ama baya tatlı işte anladınız siz. Onunla hayatımın sonuna kadar yaşarım ölene dek. Sorun şu ki 8-9 ay belki daha az zamanım kaldı açılmam için ama kendime güvenim hiç yok. Siz de açıl en fazla red yersin diyeceksiniz. İnanın çevremde bir sürü güzel kız var ama ben sevdiğim kız güzel değil bana çok çok tatlı geldiği için seviyorum. Baya güzel orası ayrı. Eğer sıradan güzel bir kız olsaydı hemen açılırdım korkmadan ama o farklı. Hiç kendime güvenim yok. Ayrıca yakışıklı da değilim. (Biliyorum kendimi :)) Ve ınstagram dışında herhangi bir şekilde ulaşamam ona. Daha önce hiç de konuşmadık. Şimdi durduk yere mesaj atmak da ne bileyim garip geliyor. Sizi irite etmemek için çok uğraştım :) Tavsiye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazının %95'inde kız çok tatlı demişsin. Neyse konumuza geri dönelim.

Öncelikle önceden pek bir sohbetin yoksa öncelikle kızla biraz sohbet etmiş olman gerekir, daha doğrusu biraz onu tanıman. Direkt böyle "Ben senden hoşlanıyorum, çıkalım mı?" denmez ki. Dediğim gibi önce biraz kızla sohbetini geliştir. Zamanla sana ısınacaktır. Böyle aranız hafiften iyi olduğu zaman açılacaksın. Zaten o zamanın geldiğini anlarsın. Aman ha dikkat et kızla aram iyi olsun diye uğraşırken kanka olma. Kolay gelsin şimdiden.

Konuya nasıl başlayayım bilmiyorum bile. Merhabalar. Bir kızdan 2 yıldır hoşlanıyorum. Baya... Bu bildiğimiz televizyonlarda olan aşk değildi. Harbi canımdan, kendimden çok sevdim kızı. O kadar tatlı ki size anlatamam ya. Fotoğrafını atardım ama biliyorsunuz Türkiye'yi. Yanakları al al, saçları lüle lüle sarkıyor böyle :( Kızın fiziksel hiçbir kusuru yok. Harbi çok tatlı. Sizi de "cringe" etmek istemem ama baya tatlı işte anladınız siz. Onunla hayatımın sonuna kadar yaşarım ölene dek. Sorun şu ki 8-9 ay belki daha az zamanım kaldı açılmam için ama kendime güvenim hiç yok. Siz de açıl en fazla red yersin diyeceksiniz. İnanın çevremde bir sürü güzel kız var ama ben sevdiğim kız güzel değil bana çok çok tatlı geldiği için seviyorum. Baya güzel orası ayrı. Eğer sıradan güzel bir kız olsaydı hemen açılırdım korkmadan ama o farklı. Hiç kendime güvenim yok. Ayrıca yakışıklı da değilim. (Biliyorum kendimi :)) Ve ınstagram dışında herhangi bir şekilde ulaşamam ona. Daha önce hiç de konuşmadık. Şimdi durduk yere mesaj atmak da ne bileyim garip geliyor. Sizi irite etmemek için çok uğraştım :) Tavsiye?
Yakışıklı değil ama sempatik ol. Sözünün eri ol. Ne olursan ol, her zaman mutlu ve destekçi biri ol.
Bu arada konuşmaya çalış. Fakat yüz yüze daha iyi olur. Hiç paniğe kapılma. Unutma sempatik biri olacaksın. Isınırsınız zaten alıştıktan sonra.

Son düzenleme:
İlk önce sohbet edin ve ortak sevdiğiniz şeyler varsa ortak yapabilirsin. Kızı çok sıkma ve heyecanlanma. Sakin ve rahat ol. Sonra gerisi kendiliğinden gelir. Hakkında hayırlısı olsun.

Öncelikle kendine güven, korkma bana yok der mi diye düşünme. Kızla biraz iletişime geç instagramdan kızın hikayelerine yazıp oradan iletişime gecebilirsin direk yazmaktan daha iyi ben konuşmak istediğim kızla genelde öyle yaparım (işe yarıyor). Kendin ol yapmacık davranma eğer kızda konuşmak isterse belli eder kendini. Sakın kendini arkadaş, kanka gibi gösterme niyetini de biraz olsun belli et. Yaşın kaç bilmiyorum ama hislerini söylemekten korkma. 😀

Haklısınız da onunla direkt iletişime geçmek zor be. Okulda sınıftan çıktığı yok. Direk sınıfına gidip "SA kardeş ben gitar çalıyorum biliyon mu? " mu diyeyim? İnstadan konuşmak çok itici geliyor direkt red yerim. Biri bana instadan yazsa ben çok yanaşmazdım açıkçası.

Haklısınız da onunla direkt iletişime geçmek zor be. Okulda sınıftan çıktığı yok. Direk sınıfına gidip "SA kardeş ben gitar çalıyorum biliyon mu? " mu diyeyim? İnstadan konuşmak çok itici geliyor direkt red yerim. Biri bana instadan yazsa ben çok yanaşmazdım açıkçası.
Saat 4 de konu açıyorsan sen cidden aşık olmuşsundur :D Kızın yakın arkadaşları illa vardır sizin sınıfa uzanan. Onlarla iletişimini iyi tut, arkadaş ol. Sonra ikisi yanyana iken muhabbet açılır araya girip konuşursun falan öyle öyle ilerler. Yoksa direk girmek riskli.

Saat 4 de konu açıyorsan sen cidden aşık olmuşsundur :D Kızın yakın arkadaşları illa vardır sizin sınıfa uzanan. Onlarla iletişimini iyi tut, arkadaş ol. Sonra ikisi yanyana iken muhabbet açılır araya girip konuşursun falan öyle öyle ilerler. Yoksa direk girmek riskli.
Valla reis dediğin şey benim de aklımda vardı. İnşallah :)

Günümüzün büyük bir parçası olan sosyal medyayı doğru kullanarak kızın nelerden hoşlandığını bul.Bulduğun sonuçları bi kağıda yaz ve hepsi hakkında en az iki üç cümle bilgi sahibi ol ki konuşucak bir şeyiniz olur.
Örneğin:
Kız instagramda bir dizi izlerken story atmıştır git o diziye bir göz at.Şarkı mı paylaştı git o şarkıcının o şarkısını ve diğer şarkılarını dinle.

Yok şey de; Gak gız, tavla atak.

Geri
Yukarı