Okuldaki aşık olunan kız

slainN

Centipat
Daha fazla  
Okulda 4 aydır aşık olduğum bir kız var. İlk başta sınıfı boşken sınıf defterinden ismini aldım. Aşkımı söylemek için hep hazırlık yapıyordum ama utanıyordum. Arkadaş olsam daha mantıklı ilk falan diye düşünüyordumda o ortam olmadı. Sonra bir not yazdım. Rahatsız etmeyecek düzeyde. Arkadaşına bile vermeye utandım ve arkadaşım aracılığından verdim. 3 gün sonra kendimi rehberlik servisinde gördüm. Arada da tatil vardı çünkü :D Kız rahatsız olmuş falan filan. Neyse kabullendim artık kızla iş bitti derken kız olaydan 1 ay sonra beni kesmeye başladı. Hem heyecanlanıyorum, hem de şüpheleniyorum. Kararsızım o zamanlar. Ben geçerken kız arkadaşı omzuna vuruyordu bana bakarak. Yine tek tük devam ediyor şu an. Ama gelişme yok işte. Liseye geçince tamamen mahrum kalacağım. Ne yapmalıyım? Aşırı aşığım (ona aşık olduğum için yaptığım çok şey var da o kadar açmak istemedim.). Şu an büyüyüp kızı bulcam evlencem, kendimi çok sevdireceğim triplerindeyim. Ama yapabileceğim bir şey var mı sizce bu zamanlarda? Ama lütfen kendinizi benim yerime koyarak düşünün. Bir de kızı sal sevmiyor falan yazcaksanız hiç yazmayın. Bekliyorum...

Daha kızla 2 kelime etmemişsin, kızı tanımıyorsun ve çok aşığım diye kendini yiyorsun. Senin aşkın aşk değil dostum kızı 3-4 hafta görmezsen kızın varlığını unutursun zaten.
Unutlmuyo ki
Üzülürsün. Üniversiteye kadar aklı başında, olgun, ne istediğini bilen kızları bulman pek mümkün değil.
Kararsızım

Ergenlikte olur böyle, takma kafaya. Cinsel istekler tavan yapıyor bu dönemlerde.
Ayrıca kıza bir adım atmışsın ama karşılık alamamışsın. Bundan sonraki adımlar kızın kölesi olduğunu hissettirir ona. Ne kadar çok seversen sev sadece bir kere şansını dene, aksi takdirde gözünde ezik hissedersin. Bırak akışına, seviyorsa o söyler zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ergenlikte olur böyle, takma kafaya. Cinsel isteklar tavan yapıyor bu dönemlerde.
Ayrıca kıza bir adım atmışsın ama karşılık alamamışsın. Bundan sonraki adımlar kızın kölesi olduğunu hissettirir ona. Ne kadar çok seversen sev sadece bir kere şansını dene, aksi takdirde gözünde ezik hissedersin. Bırak akışına, seviyorsa o söyler zaten.

Sorun, benim ona karşı cinsel istekte değil duygusal olarak bir istekte bulunmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı