Aşık olunan kızdan ret yemek

Yaşamında bir kara leke olarak kalacak.

Hayır yaşamında bir kara leke olarak kalmaycak yaşı ilerledikçe unutucak. Bazı insana zor olabilir hemen unutamayabilir ama illaki unutucak bunlar lise yıllarının temeli zaten. O seni sevdi bu onu sevdi reddetti herkes yaşıyor. Zaman geçtikçe unutup başka şeylere odaklanıcak. Ben böyle düşünüyorum.

Dostum kiza aşık olduğunu soylemen onun bir taraflarına pozitif etki yapar direkt acilma planın varsa söyle de ben sana karşı bir seyler hissediyorum de. Direkt aşık oluyorum deyince bir tik abazan kaçıyor dostum bende cok soyledim zamaninda seni çok iyi anlayabiliyorum.

11. sınıfım. Hayatımda ilk defa bir kızı bu kadar çok sevdim ve bağlandım. Yaklaşık 3-4 hafta boyunca güzelce konuşup anlaşıyorduk. Bazen ben, bazen ise o yazıyordu ve hiçbir sorun yoktu. Gün geldi ve sonunda kıza ona aşık olduğumu söyledim. O ise çok yakın arkadaş olduğumuzu ve daha ilerisine gitmeyeceğini, doğru kişiyi aradığını ve o kişinin ben olmadığımı söyledi. Bu olay sınav haftasından hemen önce yaşandığı için girdiğim ilk matematik sınavından çok düşük aldım ve neredeyse dersten kalma noktasına geldim. Her gün okulda gördüğümde yolunu değiştiriyor, yüzüme bile bakmıyor. Çok bağlanıp aşık olduğum için unutamıyorum ve çok zorlanıyorum. Konuşmak istesem belki yüzüme bile bakmayacağı ve bir daha geri dönmeyeceği gerçeği aklıma geldikçe bitiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Çıkmaz bir yola girecekmiş gibi hissediyorum.

Kıza açılırken zaten ret yiyeceğini bilerek açılman gerekiyor. Sen yanlış bir şey yapmadın güzelce duygularını dile getirdin. Aynı yaştayız ve durumlarımız birebir aynı benimki de ilişki istemiyorum vs. dedi tamam dedim geçtim. Yoluna bak kızı rahatsız etme yeterli başka kızlar çıkar karşına elbet. Ben karakterini düşüncelerini çok sevmiştim mesela illaki başka birisini de bu sebepten ötürü severim. En ufak müzikte aklına gelir, arada gülümsersin vay anasını dersin. Her gece aklına gelir vs.

Geri
Yukarı