Asil Vandal vs Yağmacı Vandal

Arkadaşlar bugün bursluk paramı çekince VP alacaktım. Mağazama Asil Vandal geldi. Benim aklımda ben de Yağmacı Vandal'ı beklesem mi diye düşünüyorum.
Not: Sana kalmış yazmayın sizin önerilerinize bakıp değerlendirme yapacağım.

Yağmacı al gerçekten oynatan skin diyorlar doğru yerden aldığım gibi kill alıyorum dehşet bir skin.

İstediğin silahın gelmesi haftalar sürebilir al gitsin ejder bekliyordum hesabımdada 20k VP vardı bütün silahlara düzgün skinler aldıktan bayağı bir süre sonra Ejder Vandal geldi.

Heralde ben de asili alırım yağmacı gelirse VP olursa hesapta alırım onu.
Sezonun bitmesine 20 gün kala gece pazarı geliyor. Gece pazarında skinlerde %40'a kadar indirim oluyor ama şansına bağlı. İstediğin skin çıkmayabilir.

Ben o zaman yarın VP'yi alırım gece pazarını beklerim daha mantıklı geldi.

Yağmacı Vandal'a ve Ejder Ateşi Vandal'a sahibim. Ben Ejder Vandal'ı cok severek aldım ancak denildiği kadar spray kontrol hissiyatı vermediğini düsünüyorum. Hissiyatı yine güzel ancak bir zaman sonra sıkıyor. Asil Vandal'ın en iyisi olduğunu düsünüyorum hem sıkmayan hissiyatı hem de mermi sesi olarak. Sıralama benim icin Asil > Yağmacı > Ejder Ateşi şeklinde. Tabii herkes icin zevk meselesi. Ayrıca bende yok diye mi bilmiyorum, bu skinlerin yanında bıcak olmadan oynatmıyor oyun sanki seni.

Geri
Yukarı