Ejder Ateşi Vandal vs Asil Vandal vs Yağmacı Vandal

mil01lao

Picopat
Yer
Odasında
Bende asil vandal var bir süre sonra sıktı yağmacı vandal alacağım.

FatihCh

Picopat
Bende de Asil Vandal vardı. Fakat bir süre sonra güzel gelmiyor. Bende ilk önce hangi kaplama gelirse onu alacağım (Ejder Vandal veya Yağmacı Vandal). Ejder Vandal alsam neden Yağmacı Vandal almadım diye üzülmem yada neden Yağmacı Vandal aldım diye üzülmem. Çünkü bu iki skinde çok güzel.

FatihCh

Picopat
Evet.

akn16

Decipat
Makaleler
3
Yer
Turbox Patlayıcı LTD. ŞTİ.
Burada kime sorarsanız sorun kullandığını uzun süredir kullanıyorsa tavsiye etmez. Ejder kullanan asil seviyor, asil kullanan ejder, vs. Ben asil kullanıyorum 3-4 aydır. Yerde ejder bulsam ejder alıyorum açıkçası.

Uncl3Drew

Picopat
Şimdi arkadaşlar Valoranta para çekeceğim. Pazarıma skin düşmesin bekliyorum, şimdi diyelim ki düştü. Sizce hangi skin almaya değer?Beğendiklerimin arasındaki;

Skinler Ekte:

-Ejder Ateşi Vandal
-Asil Vandal
-Yağmacı Vandal(bilmeyenler için yeni çıktı)

Cevaplarınızı bekliyorum çok kararsızım.
Ben olsam Yağmacı Vandal alırdım. Mermi değiştirmesi o kadar zevk veriyo ki.

zahidbolat

Hectopat
Bende asil vandal var bir süre sonra sıktı yağmacı vandal alacağım.
Dostum yağmacı ve asil arasından hangisini seçersin? 2 skinide kullandığını varsayıyorum :)

mil01lao

Picopat
Yer
Odasında
Dostum yağmacı ve asil arasından hangisini seçersin? 2 skini de kullandığını varsayıyorum :)

Hocam yağmacıda çok iyi asilde. Asil bir süre sonra sıktı beni yağmacıyı aldım yağmacı sıkmadı ama arada değiştiriyorum ikisi de çok güzel skinler. İkisininde mermi değiştirmesi güzel. Ama yağmacıyı seçerdim.

Yukarı