Aşırı acıkma problemiyle hangi branş ilgilenir?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Hangi doktora gitmeliyim?

Arkadaşlar sürekli yiyorum, doysam bile yiyorum ama kilo almıyorum. Sürekli bir yemek yeme isteği var. Özellikle çikolata tatlı. Hangi alan bakıyor bu sorunuma?

Yani açlık değil. Doyuyorum ama yine de yemek yeme isteği var, yok yani kilo alsam problem değil de kilo da almıyorum.

Kullandığım besin takviyeleri: L-glutamin ve l-arjinin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dahiliye. Gerekirse sağa sola yönlendirir.
Dahiliye ne alaka kardeşim :D :D Her şey dahil diyorsun buna da bakar :D

Gideceğin bölüm Gastroenteroloji sindirim ve Metabolizma hastalıkları bölümüdür. Muhtemelen Leptin hormonunda düzensizlik var, Endokrinoloji ile beraber bakarlar.

Dahiliye ne alaka kardeşim :D :D Her şey dahil diyorsun buna da bakar :D

Gideceğin bölüm Gastroenteroloji sindirim ve Metabolizma hastalıkları bölümüdür. Muhtemelen Leptin hormonunda düzensizlik var, Endokrinoloji ile beraber bakarlar.
Tiroid'de ola bilir en iyisi gidince ögreniriz.

Hocam hangisi ?
1685882930441.png

Hangi doktora gitmeliyim?

Arkadaşlar sürekli yiyorum, doysam bile yiyorum ama kilo almıyorum. Sürekli bir yemek yeme isteği var. Özellikle çikolata tatlı. Hangi alan bakıyor bu sorunuma?

Yani açlık değil. Doyuyorum ama yine de yemek yeme isteği var, yok yani kilo alsam problem değil de kilo da almıyorum.

Kullandığım besin takviyeleri: L-glutamin ve l-arjinin.
Afiyet olsun kardeşim benim.

Hocam L-Glutamin ve L-Arjinin kullanıyorum. Bu sebeple olabilir mi?
Malum arkadaş gibi doktor değilim. Genel hayat tecrübesi buraya kadar. Endokrin hiç fena fikir değil mesela.
Ama dahiliyeye gitmenizin olayı da o. Test yapar. Ne olduğuna dair fikir edinip gerekli görürse yan dala yönlendirir.

Malum arkadaş gibi doktor değilim. Genel hayat tecrübesi buraya kadar. Endokrin hiç fena fikir değil mesela.
Ama dahiliyeye gitmenizin olayı da o. Test yapar. Ne olduğuna dair fikir edinip gerekli görürse yan dala yönlendirir.
Umarım şeker hastası değilim ya şeker hastası olmaktan çok korkuyorum.

Aynı şeyi bende yaşıyorum bu konuya denk gelmem iyi oldu doktora gitmeyi düşünüyordum.
Hocam bana 16 gün sonraya verdi hemen şimdi alın randevuyu

Geri
Yukarı