Kustuktan sonra acıkma hissi ve mide ağrısı

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Köfte yedikten sonra minibüse bindim, 1 saat gidiş 1 saat geliş toplamda 2 saat yolculuk yaptım. 3. minibüs durakta durduktan sonra neyseki yanımda poşet vardı... Sonrasında sürekli acıkmaya başladım (3 gün önce kustum.). Sürekli karnımda bir ağrı var. Mide ağrısı mı, bağırsaklar mı ağrıyor anlamıyorum. Ben normalde öğlene kadar kahvaltı etmeden bile acıkmam ama şu anda rahatsız edici. Çok kötü değil ama açlık hissi ve biraz ağrı var. Yemek yiyorum, birkaç saat sonra acıkıyorum, yine aynı ağrı giriyor. Ağrıyı kesecek besinler veya içecekler önerebilir varsa önerir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanlar karışmış. Bitki çayı falan içme. Besin zehirlenmesi yaşamış olabilirsin.
Mide bulantısı köfteyi yedikten sonra olduysa sonra arabaya binince ağrı devam mı etti veya tam tersi arabaya indin acıktın sonra inince köfte yiyip mi kustun. Düzgün anlatmamışsın.
İki durum var bir araba tutması ikinci besin zehirlenmesi. İkisinden biri yaşanmış ama zamansal dediğim gibi anlamsızlıklar var.
İlk olarak sade maden suyu ile günde bir veya iki için. İlk günden sonra sorun ağrı geçmezse ishal vb. varsa doktora gidin. Hafiflerse veya geçerse antioksidan besinler yeme, içmeye çalışın birkaç gün düzelecektir.

Köfte yedikten sonra minibüse bindim, 1 saat gidiş 1 saat geliş toplamda 2 saat yolculuk yaptım. 3. minibüs durakta durduktan sonra neyseki yanımda poşet vardı... Sonrasında sürekli acıkmaya başladım (3 gün önce kustum.). Sürekli karnımda bir ağrı var. Mide ağrısı mı, bağırsaklar mı ağrıyor anlamıyorum. Ben normalde öğlene kadar kahvaltı etmeden bile acıkmam ama şu anda rahatsız edici. Çok kötü değil ama açlık hissi ve biraz ağrı var. Yemek yiyorum, birkaç saat sonra acıkıyorum, yine aynı ağrı giriyor. Ağrıyı kesecek besinler veya içecekler önerebilir varsa önerir misiniz? Teşekkürler.

Lağman yapmak. Gaz sıkışması olmuş yüksek ihtimal. Doktora gittiğim de lağman alıp kullanmam gerektiğini söyledi. Ve rahatlatıyor.

Lağman yapmak. Gaz sıkışması olmuş yüksek ihtimal. Doktora gittiğim de lağman alıp kullanmam gerektiğini söyledi. Ve rahatlatıyor.
Lavmanı vücut kendi yapmış zaten kusarak. Onu yapmadığında sıkıştığında yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı