Aşırı oyun oynama isteği

Renster

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar o kadar çok oyun oynama isteğim var ki anlatamam yani size... Fakat geleceğimle ilgili vermem gereken önemli kararlar, yapmam gereken görevlerim ve birtakım sıkıntılarım var. Yaşım 18. Sıkıntıyı şu konuda bahsetmiştim: YKS'ye tekrar çalışmak vs yatay geçiş yapmak
Evet sadede geleyim. Şu an bilgisayarım da yok oyunları kaldıracak. Ama o kadar çok oyun oynama isteğim var ki bilgisayar alma fikirlerini kafamdan çıkaramıyorum. Görevlerimi de yapamıyorum. Bu durumdan nasıl kurtulacağım?

Oyun oynama isteğin o oyunları bir türlü oynayamadığın için bu kadar fazla, oyunları oynayabilirsen büyük ihtimalle isteğin azalacaktır.🤔

Bu durumu kafaya takarsan ders mers çalışamazsın, odağının çoğunu derse vermelisin. Nasıl vereceğini ben de bilmiyorum çünkü bu tamamen kişisel bir durum.

Oyun oynama isteğin o oyunları bir türlü oynayamadığın için bu kadar fazla, oyunları oynayabilirsen büyük ihtimalle isteğin azalacaktır.🤔

Bu durumu kafaya takarsan ders mers çalışamazsın, odağının çoğunu derse vermelisin. Nasıl vereceğini ben de bilmiyorum çünkü bu tamamen kişisel bir durum.
Nasıl yani?

Ben kendi bilgisayarımı almadan önce "Şu PC'yi bir alayım bütün oyunların belini kıracam üff." gibi şeyler söylüyordum. PC'yi aldım, oyunlara da bir ton para verdim ama oynama istedim sıfır, oynamıyorum. Bu duruma o kadar şaşırmıştım ki acaba satsam mı dediğim oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı