Aşırı yayıncı hayranlığı neden olur?

lopixn

Zeptopat
Daha fazla  
Yani şöyle demek istiyorum bir yayıncıya aşırı bağlanıp 2000-3000 TL para atar mısınız? Ki bunun örneğini görüyorum ben kendine müzisyen olsun vs. Bundan 3-4 ay önce rastlamıştım kafama takıldı siz olsanız atar mıydınız? Hani tek teşekkür edip hayatına devam ediyor yani 3000 TL atmış ama umurunda değil teşekkür ederim tamam bitti çok teşekkür ederim veya abi sağ ol falan filan.

Yani şöyle demek istiyorum bir yayıncıya aşırı bağlanıp 2000-3000 TL para atar mısınız? Ki bunun örneğini görüyorum ben kendine müzisyen olsun vs. bundan 3-4 ay önce rastlamıştım kafama takıldı siz olsanız atar mıydınız? Hani tek teşekkür edip hayatına devam ediyor yani 3000 TL atmış ama umurunda değil teşekkür ederim tamam bitti çok teşekkür ederim veya abi sağ ol falan filan.

Bana şahsen çok saçma geliyor. Bir de bağış yapan kişinin ne kadar zengin olduğuna bağlı. 3000TL onun için çok önemsizse bayağı bir zengin olmalı. Zaten Türkiye'de yaşıyoruz zengin olan birine para atmak hiç benlik değil.

Kanıtla deseniz kanıtlayamam ama ben bazılarının gündemde olmak ve YouTube'a TikTok'a düşmek için kendi kendilerine bağış attıklarını düşünüyorum. Ooooo 5000 TL bağış mı neeee naptın sen waoooooow gibi reaksiyonlar veriyorlar, 1 milyon izlenme.

Zaten çalıntı kredi kartlarıyla para aklama olayında da bazı Twitch yayıncılarının ahlaksızlıklarına hep beraber şahit olduk.

Tabii parayla mabadını silen adamlar para harcayacak yer bulamayınca bunlara atıyor da olabilir, o durumda da züğürt olarak çenemizi yormaktan ileri gidemeyiz.

Bana şahsen çok saçma geliyor. Bir de bağış yapan kişinin ne kadar zengin olduğuna bağlı. 3000TL onun için çok önemsizse bayağı bir zengin olmalı. Zaten Türkiye'de yaşıyoruz zengin olan birine para atmak hiç benlik değil.

Yani sonuçta senin bir şey değil ayrıyeten hani teşekkür ediyor sadece bir discorta çekip seninle konuşmuyor bile.

Kanıtla deseniz kanıtlayamam ama ben bazılarının gündemde olmak ve YouTube'a TikTok'a düşmek için kendi kendilerine bağış attıklarını düşünüyorum. Ooooo 5000 TL bağış mı neeee ne yaptın sen waoooooow gibi reaksiyonlar veriyorlar, 1 milyon izlenme.

Tabii parayla mabadını silen adamlar para harcayacak yer bulamayınca bunlara atıyor da olabilir, o durumda da züğürt olarak çenemizi yormaktan ileri gidemeyiz.

Ya bak şunu bile yapmıyorlar abi diyelim bir discorta çekip derdini dinle en azından teşekkür et konuş yani tek teşekkür ederim deyip oyuna devam etme bunu en çok ferit yapıyor.

Evet çok saçma o kadar parayla birilerine para atmak yerine daha iyi bir şeyler yapılabilir. Zengin olsam yine atmam.

Bir de izleyip üstüne azar yiyoruz ya bazen ona aşırı gülüyorum ya 🤣 ama izlemeye devam ediyoruz azar yemek hoşumuza gidiyor çok garip bir ülkeyiz.

3 bin lira bağış mı atılır? Veya hepsini geçtim genel olarak bağış mı atılır? Saçmalık yani. Adamlar zaten sadece izlemeler ve sponsorlar ile dünya kadar para kazanıyor. Hiçbir şekilde anlayamadığım bir konu. Vermem.

Bak açıyorum yayını sıfır bilgi IQ seviyesi yerlerde o onun anasına küfür ediyor o ona küfür ediyor ya ben ne izliyorum diyorum ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı