Aşırı zeki olmadığımı nasıl ispat ederim?

Çalışmasam böyle bir konu açmam zaten. Annem her şeyi yönetiyor zaten okulda koçluk sistemi de var. Ama olmuyor tek çare zeki olmadığımı kanıtlamak onu da yapamıyorum Technopat kullananlar da sağolsunlar çok yardımcı oldular.
Hayır, telefonunu da annen yönetecek mesela günlük 30 dk Whatsapp onun haricinde giremeyeceksin. Bir bak.

Ama hiç giremeyeceksin annen telefonunu kilitleyecek, o 30 dk bitince istesende giremezsin.
Zaten sadece akşamları 5-10 dakika bir arkadaşla konuşuyorum bu konuyu da eskiden açmıştım. Telefonla bir sorunum yok yani. Çalışmadan 380 alıyordum şimdi çalışarak 350 alıyorum bir tane sınavda 409 aldım sadece. Matematik, fen ve İngilizce çok kötü. Çok kolay bir karekök testini çözemiyorum.

Hocam sanırım siz de benim gibi 8.sınıfsınız, tavsiyem kolay testlerden çözmeye başlayın.
Evde çözdüklerim kolay zaten hocam. Denemede de çok zor sorular gelmiyor aslında. Ne bileyim olmuyor. Bizim okulda koçluk sistemi var koç öğretmenin programına uyuyordum. Şimdi okulun en iyi hocası gördü halimi beni öğrencisi yaptı. Netlerim yükseldi biraz sonraki denemede ilk 15'te olursam bir daha bir şey yazmayacağım konuya. İyi sosyaller.

Türkçe 15D 5Y
İnkılap 10D 0Y
Din 9D 1Y
İngilizce 4D 0Y
Matematik 8D 3Y
Fen 12D 6Y

Beni okuldan alacaklarmış galiba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı