Eşcinsel olup olmadığımı nasıl anlarım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Psikolog dayı nasıl sallamış desteksiz off :) Psikiyatri varken zaten ne işe yarıyorlar onuda anlamış değilim. Doktor değiller, teşhis koyamazlar, ilaç yazamazlar, psikoterapi bile yapamıyorlar bildiğim kadarı ile. Onu da ancak psikiyatristler yapıyor. Bildiğin rehber öğretmenin yetişkin için olanı bunlar. Ki bizim zamanımızda rehber öğretmende yoktu. Sorunlu öğrenci mi oldumu müdür yardımcısı vardı. Dayakla tedavide uzmandı :D

Ayrıca;

3:34;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen kendi kendine buna cevap veremiyorsan ve burada konu açacak kadar kararsız hissediyorsan bir farklılığın var evet. Buna senden başkası cevap veremez, şimdi aynanın karşısina geç ve kendini sorgula.

Psikolog dayı nasıl sallamış desteksiz off :) psikiyatri varken zaten ne işe yarıyorlar onu da anlamış değilim. Doktor değiller, teşhis koyamazlar, ilaç yazamazlar, psikoterapi bile yapamıyorlar bildiğim kadarı ile. Onu da ancak psikiyatristler yapıyor. Bildiğin rehber öğretmenin yetişkin için olanı bunlar. Ki bizim zamanımızda rehber öğretmende yoktu. Sorunlu öğrenci mi oldu mu müdür yardımcısı vardı. Dayakla tedavide uzmandı :D

Ayrıca;

3:34;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana da bir psikologmu psikiyatr mi ne işte asexualsin demişti. Çinli kızları görünce kalbime sıcaklık geldiğini öğrendim ama. Hormonlarla falan alakası yok yani olayın. Tamamen psikolojik ama psikologlar vb bunu anlayamaz konu ruh ile alakalı, ruhun bozulursa bunlara dönüşebilirsin doktorlar tehşiş koyamazlar ama işte dediğim gibi biri kendini öyle görüyorsa öyledir çünkü kendi ruhunu buna kandırmıştır, Lao Tzu'nun dediği bir laf vardı bak burada bile adamın dediği uyuyor, zihnin bir şeyi kabul etmesi çok tehlikeli bir şeydir çünkü bir şeyi kabul ettinmi beynin ve ruhun gelişmeyi durdurur ve kabul ettiğin şey gerçek olur demiştir. Bende kendimi 3 4 yıl aseksual sandım mesela kız sevmiyordum çinlileri görünce açılmıştım.

Bu testi hazırlayan kişi içtikten sonra bu testi hazıladığını yemin ederim ama kanıtlayamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı