Babama zeki olduğumu nasıl anlatabilirim?

Matematik Olimpiyatları kursuna git. Kursa girmen için her yıl yapılan sınava girmen lazım. Onu kazanırsan ne kadar zeki olduğunu anlayacaklar. Orada yeterince eğitim gördükten sonra Matematik Olimpiyatlarına git. Kazan. 3060 Ti'yi alma hedefinden daha zor ama çalışırsan başarırsın. Daha 1-2 hafta önce oldu sınav. Neredeyse 1 sene zamanın var. Matematik Olimpiyatçısı ol.

Matematik Olimpiyatları kursuna git. Kursa girmen için her yıl yapılan sınava girmen lazım. Onu kazanırsan ne kadar zeki olduğunu anlayacaklar. Orada yeterince eğitim gördükten sonra Matematik Olimpiyatlarına git. Kazan. 3060 Ti'yi alma hedefinden daha zor ama çalışırsan başarırsın. Daha 1-2 hafta önce oldu sınav. Neredeyse 1 sene zamanın var. Matematik Olimpiyatçısı ol.
Hocam teşekkürler ama ben bilgisayar mühendisi olmayı düşünüyorum. Hayalim o yönde.

Çocuğu dünyaya getir sonra vur tekmeyi ne yapıyorsa yapsın öyle iş olmaz onun da bir hayatı var eğer ki ona destek vermeyeceksen robot gibi büyüsün evlensin bitti gitti yapacaksan evlenmeyin daha iyi.
Çok güzel dile getirdin kral adam.

Geri
Yukarı