Aşk Acısı Çekiyorum

Makaleler
2
Aşık olduğum bir kız var. Kendisine çok aşığım. Okulda gördüğüm zaman kalbim çarpıyor. Yanımdan geçerken bayılacak gibi oluyorum. Kız çok tatlı ve çok ağırbaşlı biri. Bana bakmayacağını düşünüyorum. Aşırı olmasa da kilolu, iri bir insanım. 183 boy 93 kilo öyle düşünün. Dişlerim hafif yamuk. Tırnaklarımı yolluyorum. Ağzım laf yapmıyor. Onu görünce dilim tutuluyor. Kendisi ile bir tanışma fırsatı bulamıyorum. Korkağın tekiyim adım atamıyorum. Düşününce ağlayacak gibi oluyorum. Durumumun kötülüğünü fark edince okulda gelince yatana kadar müzik dinliyorum. Derslerimi de etkilemeye başladı. Not bakımından en kötü dönemimi yaşıyorum. Bu durumu nasıl atlatırım. Siz bunu yaşadınız mı daha önceden?

Herkesin illaki yaşamış olduğu dönemdir. Bu kızın konuştuğu birileri falan var mı?
Bildiğim kadarı ile yok. Okulda da birkaç kişilik kız arkadaş ortamı ile takılıyor zaten. Çok sessiz ve şeker bir kız. Gidip elalem ile cıvık cıvık hareketler yapmaması da beni aşık eden şeylerden.

Denetlenmediği sürece kötü sonuçlar doğurabilen; insanı insan yapan, sahte bir histir.

Sana doğruları söyleyeyim mi? Sen, akışına bırakırsan birkaç ay sonra onu unutup takmayacaksın bile. Sahte duygular böyledir, beynin bir oyunudur...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı