Aşk acısı çekiyorum

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arladaşlar selam her gece içime böyle kötü his doğuyor o kız aklıma geliyor ve yemek yerken, oyun oynarken, bir şey yaparken her zaman aklımda. İsmi Doğa, 2.5 yıldır platoniğim ve unutamadım hikayeyi size baştan anlatayım.

İlk öncelikle bu kızla sitede tanışmıştık oturduğumuz sitede, ben aşağıda top oynarken bana kola getirmişti ben de reddetmiştim, sporcu olduğum için zararlı diye artistlik olsun diye :D sonrasında numarasını falan aldım, konuştuk, ettik ve kız gamer çıktı Valorant falan oynuyor, buluşmaya başladık buluştuğumuzda sarılıyordum ona, sitede top oynardık, ben içimden hayatımın aşkını kadınını buldum derdim, buluştuğumuzda dediğim gibi sarılırdım ve hep kokusunu bile unutmadım hala, çilek kokardı, elimi falan tutardı, otobüste giderken o kafasını benim omuzuma, ben onun omuzuna koyardım ve giderdik öyle eve kadar, sonrasında internet kafeye Valorant oynamaya gitmeye başladık, işte her kill aldığımda çak yapardı bana ben de o kill aldığında yanağından makas alırdım. Bazen bacağına yatar saçımı okşardı ve bu anılar benim canımı çok yakıyor, kızı çok özledim ama numarası kayboldu, taşındık biz o şehirden, özlüyorum geçmişte de platonik acılar çektim hiç kimse sevmiyor misali düşünmeye başladım beni canım yanıyor arkadaşlar ne yapmalıyım nasıl sevilen taraf olabilirim, akıl fikir verin, unutmayı denedim olmuyor bu kız ama başka, hiçbir zaman sevilen taraf olmadım, hep seven taraf oldum.

Not: 4-5 gündür iştahım kesik, yemek yiyemiyorum ve modum düşük.

İki şekilde çözüm yolun var. Zamanla unutacaksın ya da o kızı bulacaksın. Maalesef o kız başkasıyla gülüp eğleniyor olabilir.

İki şekilde çözüm yolun var. Zamanla unutacaksın ya da o kızı bulacaksın. Maalesef o kız başkasıyla gülüp eğleniyor olabilir.

Bulacağımı sanmıyorum artık alışmam gerek ama alışamayacağım diye korkuyorum her zaman aklımda :(

Öngörülemeyen sonuçlara hazırlıklı ol. Kendini hemen boşluğa atma.
Deniyorum ama olmuyor :(

Sahte duyuyu yok edecek başka bir sahte duygu gerek sana. Nefret, azim, motivasyon, öfke...

Ne desem boş açıkçası, seni de tanımıyorum.
Evet o duygular gerek Nefret, azim, motivasyon, öfke bunu nasıl yapabilirim? nasıl elde edebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Futbolum var elimde kaza geçirdim 3-4 ay daha oynayamayacağım ona da kafam çok takılıyor o varken bu kadar hissetmiyordum.

Hocam arayıp bulun bir şekilde. İlerde pişman olursunuz. Bulabilirsiniz. İsmini instagramda vb arayın, valorant hesabına ulaşmaya çalışın.

Geri
Yukarı