Aşk acısını hafifletmek

Kendi kendine geçiyor. Özel bir olayı yok. Sonrasında acı bile olmadığını, ancak o içerisinde bulunduğun ruh hali yüzünden bir "kafa karışıklığı" yaşadığını anlıyorsun. Yanlış anlama, bunlar olması gereken şeyler. Yaşına da bağlı bir durum.

@CLM Project Ne yazık ki kadere bak, kadere...Bilmem kaç ay sonra yine kendimi nerede buldum ya, evren benimle dalga geçiyor resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, eğer derdi tasayı bir yana atıp, değersiz bir insan için üzülüyorsan, hiç üzülme derim. Çünkü sen burada üzülürken, o arkandan gülüyor olabilir.

Filozof Erzurumlu İbrahim Hakkı, "Aşk sarhoşu olan âşık, hayat ve ölümden uzaktır; onlar için gül bahçesi ile külhan veya cennet ile cehennem aynıdır." demiş.

Ailenle, seni seven insanlarla bol bol sohbet et. Seni bunalımdan sadece onlar çıkartabilir. Aile ile yapılan yarım saatlik bir sohbet, her şeye bedeldir. Rahatlarsın ve gerçek hayata dönersin.

Bazı aşklar, insanı duygusuzlaştırabiliyor. Dediğim gibi, esas gerçek hayat ailendir. Gözlerini falan açıp, "Noluyo lan, rüyadan mı uyandım!" dersin.

Onun harici yapacak pek bir şey gözükmüyor. Böyle bir durumdayken, yeniden bir ilişkiye girmeye çalışma derim. Yapılacak en saçma şey bu olabilir.

Erken yaşlarda bir insan, kendini keşfetmediği, yaşamının anlamı olmadığı için bir ilişkiye girebilir. Sevgilisi olduktan sonra bile, "Offf saatler geçmiyor ya!" veya "Hayat çok sıkıcı." diyebilir. Kendinizi keşfetmeniz, hobiler edinmeniz gerekli. Ait olduğunuz yeri tespit edip, derhal oraya gitmeniz gerekli.

Umarım atlatırsınız.

İyi geceler diliyorum...

Son düzenleme:
Daha 22 yaşındayım. 1.5 yıldır bu devam ediyor. Onada anlattım durumumu biliyor. 2 hafta denedik ama bir türlü olmadı. Bende saygımı korumak adına artık bir çaba içerisinde değilim. Ancak haftanın 4 5 günü onu görmek zorundayım. İşe girmek için sınava hazırlanıyoruz. Başlarda arkadaşça davrandı ancak bende bir değişiklik olmadığını görünce iletişimi kesti. Bana bu ağır geldi sonuçta onu kıracak üzecek hiçbir davranışta bulunmadım. Ayrıca haketmeyecek bir insan değil gayet düzgün bir karaktere sahip.

SM-G930F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Daha 22 yaşındayım. 1.5 yıldır bu devam ediyor. Onada anlattım durumumu biliyor. 2 hafta denedik ama bir türlü olmadı. Bende saygımı korumak adına artık bir çaba içerisinde değilim. Ancak haftanın 4 5 günü onu görmek zorundayım. İşe girmek için sınava hazırlanıyoruz. Başlarda arkadaşça davrandı ancak bende bir değişiklik olmadığını görünce iletişimi kesti. Bana bu ağır geldi sonuçta onu kıracak üzecek hiçbir davranışta bulunmadım. Ayrıca haketmeyecek bir insan değil gayet düzgün bir karaktere sahip.

SM-G930F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Söyleyeceklerim tamamen kendi tecrübelerimden, 1.5 değil 15 senede olsa gerçekten sevdiysen unutman imkansız. Ne durumlara katlanıyoruz, 4-5 gün görmek seni rahatsız etmekten çok mutlu etmeli. Kadınları bu durumda anlamak çok zor. Sen ne kadar çok istersen o kadar geri tepiyor. Belki bu söyleyeceklerim forum kurallarına aykırı ama belki sana bir yol gösterir hayatına devam etmen açısından. Benim ilişkim biteli bu gün 1 sene 8 ay 13 gün oluyor. İlk 6 ay yaşamadığımı hissettim. Gerçek anlamda fiziki hislerim azalmıştı. Defalarca alkol yüzünden midemi parçalar derecede hastanelik oldum. Belli bir zaman sonra içindeki duygu hafiflemeye başlayınca hayatına devam etmeyi deniyorsun. Devam ettiğini gördükçe tek başıma da yapabilirim diyorsun. Fakat şöyle bir durum var, ben şu an dışarıdan baktığın zaman evden ofise ofisten eve işkolik-asosyal bir bireyim. Fakat bu benim kendi isteğimle yaptığım bir şey değil. İnsanlardan öylesine uzaklaştım ki kimseyle diyalog kurmak istemiyorum. Çok çok fazla yalnız hissettiğim zamanlar oluyor ama bunun sadece bir duygu olduğunu biliyorum. Yani daha fazla saçmalamamak gerekirse elbette içindeki şey hafifliyor. Tamamen bitiyor demiyorum gerçekten bir şey hissediyorsan asla bitmiyor sadece hafifliyor. Yoluna bakmayı denemelisin

Bende var bu aralar aşk acısı. 20 yaşındayım ve saçımda beyaz var. İnsanların bana sanki haberim yokmuş gibi "Saçında ak var." demesi beni kırıyor. Hoşlandığım kız da dedi aynısını. Lise de servisten arkadaştık. Şu an üniversitedeyim. Unutamadım onu ama kalbim kırıldı ona. Bazen aklıma gelir gözlerim dolar. Bunu yazarken bile doldu gözlerim. Keşke bana onu demeseydi de "Seni seviyorum." diyebilseydim ona.

O 2 haftalık deneme sürecini hiç istemediği halde tanıdı bana bundan eminim. Gerçekten sevdiğimi göstermesem bunun olmayacağınıda biliyorum, o biliyor yani çok sevdiğimi. İlk kez böyle olduğumdan belki de bu kadar ağır geliyor tam olarak bilemiyorum. Normal hayatımda bir değişiklik yok ama geceleri hiç uyuyamıyorum. Okul bu dönem bitiyor. Farklı bir ilde yaşadığından memleketine geri dönecek. Bu durumda canımı çok sıkıyor. Bir yandan sınav stresi tükenmiş durumdayım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı