Aşk bu kadar basit bir şey mi?

artworks-000558079308-4vese4-t500x500.jpg

Birisini sevdiğini söyleyen veya sevdiğini sanan buna kendine inandırmış insanlar reddedildiği zaman iki üzülme numarası yapıp başka erkek veya kız aramaya çıkıyorlar. Aşk bu kadar basit bir şey mi? Bu gerçek aşk mı?
Hayır, bu sadece a*cılıktır. Gerçek aşk bu kadar basit bir şey değildir.

Aşk diye bir şey olduğuna inanmıyorum. İnsanların beğendikleri noktalarla alakalı bir durum. Birisi fiziğine bakınca heyecanlanır, birisi yüzüne, birisi ise zekasına. İnsan kendini kandırmaya çok elverişli bir varlık. Zihnindeki mükemmeliyete yakın birisini görünce aşık olduğunu zannediyor fakat kişisel arzulardan başka bir şey değil.

Birisini sevdiğini söyleyen veya sevdiğini sanan buna kendine inandırmış insanlar reddedildiği zaman iki üzülme numarası yapıp başka erkek veya kız aramaya çıkıyorlar. Aşk bu kadar basit bir şey mi? Bu gerçek aşk mı?
Bahsettiğin insana göre değişir. Bunu kendisini hala seven karşı taraf ile ayrılan adam yapıyorsa ya da sevgisine karşılık bulamayan adam yapıyorsa çok farklı.

Örneğin sen internette güzel kızlara bakarken aşık mı oluyorsun? Yooo. Sadece dış görünüşlerini beğeniyorsun. Bu aşk değil ''hoşlanmak''

Aşk onun hem dış görünüşünü, hem iç güzelliğini, hem davranışlarını sevmektir.

Hocam buda *mguard lıktır. Başka bi açıklaması yok yani. Böyle insanlar boş insanlar hocam. Birkaç gece sonra sizi bırakıp giderler.
Hocam ben insanların oturuş kalkışından insanların profilini çıkarıyorum. Arkadaşlık ve dostlarımı ilişkilerimi böyle kuruyorum. Böyle insanlar aşk hayatıma giremez ama gerçekten garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı