Aşk hakkında ufak bir tavsiye

254182

Hectopat
Krallar, yarın gece benim doğum günüm ve sevdiğim kız bana yazdığında ne yapmalıyım? Tabii yazarsa. Lütfen sadece tamamen okuyanlar yanıtlarsa sevinirim.
Öncelikle bir ergen ilişkisi değilim, 21 yaşımdayım. 5 yıllık bir ilişkimiz vardı. Ara ara ayrılıklar vs. yaşandı tabii. Evlerimiz karşı karşıya, komşu sayılırız fakat şu an ayrıyız. Ayrı olma sebebimiz üniversite sınavı yüzünden ailesinin ona yaptığı baskı ve kısıtlamalar sonucunda oluştu (bunun dibini araştırdım ve doğru) fakat bu o kadar da engel değildi. Bu yüzden ona sinirliyim. 25 Ocak'tan beridir ayrıyız ve 28 Nisan, yani 27 Nisan yarın gece 00:00 olduğunda bana yazarsa, ki yazar umarım, nasıl bir geri dönüş yapmalıyım sizce? Sade bir teşekkür ederim. Gibi mi bence böyle yapmalıyım çünkü teşekkür ederimmm gibi samimi bir şey olmamış, ona muhtaçmışım gibi 1-0 geri düşmek istemiyorum açıkçası. 5 yıl boyunca yaşamadığımız hiçbir şey yaşanmadı. Ailesiyle tanıştım, ailemle tanıştı. Bir ilişkinin en çıta noktasını yaşadık. Böyle bir ilişki ergen ilişkisi vs. 1 2 senelik bir ilişki değildi yani.
Ailesi her ne kadar onu paramparça etmiş olsa -ki bu doğru, emin olabilirsiniz- gene de seven insan bir şekilde ulaşır veya bir yol bulurdu diye düşünüyorum. Belki de biz erkeğiz ve yapabileceklerimiz çok daha kuvvetli ve sınırsız olduğu için öyle düşünüyor da olabilirim ama doğum günümü kutlarsa ne şekilde dönüş yapacağım konusunda çok arada kaldım vallahi. Görüldü atamam, 5 yıldan bahsediyorum. Sade bir teşekkür ederim. Düşünüyorum. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum, sadece dönüş yapmam konusu hakkında.

Kral muhtemelen bu kız yazmayacak sana. Bunları çok iyi tanıyorum, sen şimdi böyle diyorsun ama %90 oranda zaten yazmayacak. Kızlar erkekler kadar ince fikirli olmuyor, ince de düşünmüyor. Doğum gününüzü de kutlarız, nice yaşlara. 🙏

Kral muhtemelen bu kız yazmayacak sana. Bunları çok iyi tanıyorum, sen şimdi böyle diyorsun ama %90 oranda zaten yazmayacak. Kızlar erkekler kadar ince fikirli olmuyor, ince de düşünmüyor. Doğum gününüzü de kutlarız, nice yaşlara. 🙏

Bende dediğim gibi öyle düşünüyorum reis. Cümlemize nice yaşlara inşallah.

Doğum günün kutlu olsun öncelikle. Bence bu tür işlerde yok böyle şöyle mi olur şöyle böyle mi olur gibi düşünmek çok çocukca. Eğer seviyorsanız ve karşıdan eminseniz içinizden nasıl geliyorsa öyle yazın. Ayrıca yine o kişiden eminseniz lütfen kendisine biraz zaman tanıyın hem sınava hazırlanıyormuş ona yardımcı olun biraz, işiniz zor biliyorum ama yapacak başka bir şey yok. Önceki konularınızıda okumuştum :/ Umarım her şey düzelir.

Doğum günün kutlu olsun öncelikle. Bence bu tür işlerde yok böyle şöyle mi olur şöyle böyle mi olur gibi düşünmek çok çocukca. Eğer seviyorsanız ve karşıdan eminseniz içinizden nasıl geliyorsa öyle yazın. Ayrıca yine o kişiden eminseniz lütfen kendisine biraz zaman tanıyın hem sınava hazırlanıyormuş ona yardımcı olun biraz, işiniz zor biliyorum ama yapacak başka bir şey yok. Önceki konularınızıda okumuştum :/ umarım her şey düzelir.

Önceki konularıma da kulak verdiğiniz ve zahmette bulunup okuduğunuz için çok minettarım hocam Allah razı olsun. Doğum günüm için de teşekkür ederim cümlemiz sevdiklerimiz ile birlikte olur inşallah. Bakalım içimden teşekkür edip seni seviyorum demek gelir tabii ki ama aşkta gurur maalesef ki oluyor o yüzden sanırım düşündüğüm gibi soğuk bir teşekkür ederim diyeceğim. Belki de hiç yazmaz belli mi olur özellikle size karşı saygılarımı sunuyorum. Sağ ol tekrar.

Aşırı derecede yakın desem hiç abartmış olmam evler karşı karşıya ve 5 sene boyunca her gün yan yana diz dizeydik.
Sevgili misiniz?
Sadece arkadaşlıksa yine bilmem ve "diz dize" zorunluluk ta olabilir içtenlik te, hangisi?
Not olayı sımdı anladım ama sanmam ki yazar, ilk adimi sen at madem seviyorsun.
Ve yazarsa da "Sağ ol seni cok ozledim❤" falan yazsan abarti olmaz biraz hos bile olur.

Sevgili misiniz?
Sadece arkadaşlıksa yine bilmem ve "diz dize" zorunluluk ta olabilir içtenlik te, hangisi?
Not olayı sımdı anladım ama sanmam ki yazar, ilk adimi sen at madem seviyorsun.
Ve yazarsa da "sağ ol seni cok ozledim❤" falan yazsan abarti olmaz biraz hos bile olur.

Seni özledim gibi bir şey yazıp onun karşısında diz çökmek istemiyorum biraz da o çabalasın gerekirse biraz da o sürünsün istiyorum hocam. İlk adımı asla atmam gülü seviyorsa dikenine katlansın hem soy adım da gül :D

Seni özledim gibi bir şey yazıp onun karşısında diz çökmek istemiyorum biraz da o çabalasın gerekirse biraz da o sürünsün istiyorum hocam. İlk adımı asla atmam gülü seviyorsa dikenine katlansın hem soy adım da gül :D
O zaman yolun açık olsun, yalnız bu diz çökmek değil.
Fazla gurur iyi değil hocam fazlası kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı