Aşk hakkında ufak bir tavsiye

O zaman yolun açık olsun, yalnız bu diz çökmek değil.
Fazla gurur iyi değil hocam fazlası kötü.

Hocam bundan önce 2 yıl önce o bana demişti ki benden bir daha ayrılırsan eğer bir daha asla seninle barışmam ve ayrıldığımda 4 5 ay boyunca deliler gibi çabaladım adım attım elimden gelen her şeyi yaptım inan bana. Gururumu ayaklar altına aldım kendime olan saygımı kaybettim paramparça oldum ama bir şekilde barıştık ve bu sefer ben ona demiştim bak bir daha benden ayrılırsan eğer bu sefer de ben asla geri dönmem demiştim ve ayrıldı ve şu 1 yıl içinde her yardımına her imdadına koştum aile içi sorunları için gecenin vaktinde kapılarına dahi gidip çözmüşlüğüm oldu elimden gelen her şeyi yaptım soğuk bir cevabıma rağmen adım atamıyorsa zaten yeterince yüreği sevgi kaldırmıyordur diye düşünüyorum sizlerinde görüşünü bekliyorum tabii altın değerinde görüşleriniz benim için.

Hocam bundan önce 2 yıl önce o bana demişti ki benden bir daha ayrılırsan eğer bir daha asla seninle barışmam ve ayrıldığımda 4 5 ay boyunca deliler gibi çabaladım adım attım elimden gelen her şeyi yaptım inan bana. Gururumu ayaklar altına aldım kendime olan saygımı kaybettim paramparça oldum ama bir şekilde barıştık ve bu sefer ben ona demiştim bak bir daha benden ayrılırsan eğer bu sefer de ben asla geri dönmem demiştim ve ayrıldı ve şu 1 yıl içinde her yardımına her imdadına koştum aile içi sorunları için gecenin vaktinde kapılarına dahi gidip çözmüşlüğüm oldu elimden gelen her şeyi yaptım soğuk bir cevabıma rağmen adım atamıyorsa zaten yeterince yüreği sevgi kaldırmıyordur diye düşünüyorum sizlerinde görüşünü bekliyorum tabii altın değerinde görüşleriniz benim için.
O zaman haklısın, teşekkür etmek yeterli.

Atarsa ama sen atmasını istiyorsan onu seviyorsun, Türkiye'de ne zaman bir kız erkeğin peşinden koşmuş ki?

O zaman haklısın, teşekkür etmek yeterli.

Atarsa ama sen atmasını istiyorsan onu seviyorsun, Türkiye'de ne zaman bir kız erkeğin peşinden koşmuş ki?

Vallahi çok haklısın kral gerek sende gerek bende diye düşünüyorum ama erkek milleti neden her zaman kızlar peşinde koşmamalı belki cinsiyetçilik gibi algılanabilir ama en nihayetinde insanız sevgi dediğimiz aşk dediğimiz şey gerektiğinde varsayımları yok etmeli.

Vallahi çok haklısın kral gerek sende gerek bende diye düşünüyorum ama erkek milleti neden her zaman kızlar peşinde koşmamalı belki cinsiyetçilik gibi algılanabilir ama en nihayetinde insanız sevgi dediğimiz aşk dediğimiz şey gerektiğinde varsayımları yok etmeli.
Bilemem orayı, Türk geninde var desem.
Genelde erkekler sürünür.

Krallar, yarın gece benim doğum günüm ve sevdiğim kız bana yazdığında ne yapmalıyım? Tabii yazarsa. Lütfen sadece tamamen okuyanlar yanıtlarsa sevinirim.
Öncelikle bir ergen ilişkisi değilim, 21 yaşımdayım. 5 yıllık bir ilişkimiz vardı. Ara ara ayrılıklar vs. yaşandı tabii. Evlerimiz karşı karşıya, komşu sayılırız fakat şu an ayrıyız. Ayrı olma sebebimiz üniversite sınavı yüzünden ailesinin ona yaptığı baskı ve kısıtlamalar sonucunda oluştu (bunun dibini araştırdım ve doğru) fakat bu o kadar da engel değildi. Bu yüzden ona sinirliyim. 25 Ocak'tan beridir ayrıyız ve 28 Nisan, yani 27 Nisan yarın gece 00:00 olduğunda bana yazarsa, ki yazar umarım, nasıl bir geri dönüş yapmalıyım sizce? Sade bir teşekkür ederim. Gibi mi bence böyle yapmalıyım çünkü teşekkür ederimmm gibi samimi bir şey olmamış, ona muhtaçmışım gibi 1-0 geri düşmek istemiyorum açıkçası. 5 yıl boyunca yaşamadığımız hiçbir şey yaşanmadı. Ailesiyle tanıştım, ailemle tanıştı. Bir ilişkinin en çıta noktasını yaşadık. Böyle bir ilişki ergen ilişkisi vs. 1 2 senelik bir ilişki değildi yani.
Ailesi her ne kadar onu paramparça etmiş olsa -ki bu doğru, emin olabilirsiniz- gene de seven insan bir şekilde ulaşır veya bir yol bulurdu diye düşünüyorum. Belki de biz erkeğiz ve yapabileceklerimiz çok daha kuvvetli ve sınırsız olduğu için öyle düşünüyor da olabilirim ama doğum günümü kutlarsa ne şekilde dönüş yapacağım konusunda çok arada kaldım vallahi. Görüldü atamam, 5 yıldan bahsediyorum. Sade bir teşekkür ederim. Düşünüyorum. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum, sadece dönüş yapmam konusu hakkında.
hocam kiz yazdi mi? merak ettim

Vallahi 5yillik iliski umarim gururlu davranmamissinizdir yazdiysa cevremdede bir sürü insan oldu biriyle 5yil iliski yasiyor sonra 1 2 ayda baskasiyla evleniyor uzun iliskiden sonra fazla tahammul kalmiyor insanda.

Geri
Yukarı