Aşk-ı Memnu İzlemeden Duramamak

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B

Lodge

Kilopat
Makaleler
6
İnanılmaz bir şekilde Aşk-ı Memnu izliyorum, şaka gibi. Annemden kaptım bu hastalığı galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ciddi ciddi bir oturuşta bu tarz videolardan 5+ izleyebiliyorum. Ana sayfam doldu. Troll gibi ama değil. Kahvaltıda açıp izliyoruz. Bu illetten nasıl kurtulurum.
Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama. -ezberlendi-

Ask-i Memnu izliyorsan anime izlemeyi dene. Buyuk ihtimalle mindfuck animeler izledikten sonra daha fazla dizi/film gibi seyler izlemeyeceksin cunku hepsinden soguyacaksin.

İnanılmaz bir şekilde Aşk-ı Memnu izliyorum, şaka gibi. Annemden kaptım bu hastalığı galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ciddi ciddi bir oturuşta bu tarz videolardan 5+ izleyebiliyorum. Ana sayfam doldu. Troll gibi ama değil. Kahvaltıda açıp izliyoruz. Bu illetten nasıl kurtulurum.
Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama. -ezberlendi-
Hocam finali getirmeden kurtulman zor ben söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı