CS2 için heyecandan duramamak

la Fraise

Centipat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel 13600K
XFX 6900 XT
Asus Z790 Prime
Corsair 32GB DDR4 Ram
Sabah 7'de WhatsApp grubumuzdan oyunun çıktığı mesajını görür görmez yüzümü dahi yıkamadan çalışma odama koştum. Bilgisayarı açtım ve güncellemeyi görünce sevinçten sandalyemde dönmeye başladım. Ama içimde biraz da hüzün vardı, çünkü 3 gün boyunca misafir ağırlayacaktık. Pazartesiye kadar oyun yoktu benim için. Sevincimi gören eşim çok şaşırmıştı. Daha önce böyle sevindiğini görmemiştim dedi. Gerçekten hiç bu kadar sevinmemiştim. Şu an iş yerinde heyecanla zamanın geçmesini bekliyorum. Belki bir umut 10 dakika evde oynayabilirim akşam diye. :D
Çocukluğumu verdiğim ve en çok eğlendiğim oyun şimdi daha da güzel hale geldi. :D

Ben de heyecanlanarak CS:GO'ya girdim ve bir baktım ki rankım olmadığı için gelmemiş :( Oyunda uzun süredir rekabetçi atmıyordum, atmadığım için rankım silinmiş. Bugün gün içerisinde rekabetçi atıp rankımı açmaya çalışacağım. Eğer sizin de rankınız açık değilse muhtemelen size de gelmemiştir.

Ben de heyecanlanarak CS:GO'ya girdim ve bir baktım ki rankım olmadığı için gelmemiş :( Oyunda uzun süredir rekabetçi atmıyordum, atmadığım için rankım silinmiş. Bugün gün içerisinde rekabetçi atıp rankımı açmaya çalışacağım. Eğer sizin de rankınız açık değilse muhtemelen size de gelmemiştir.

Benim Prime alacak param yok (öğrenciyim) onu nasıl çözeceğiz bee :(

@282742 şanssızlık ya. Counter-Strike 2'yi çok bekledim. Prime'a sahibim fakat sırf rankım olmadığı için verilmedi. Uzun süre rekabetçi atmadığım için rankım silinmişti.

Hocam bana gelmişte rekabetçi falan yok ve optimizasyon iyi değil ama grafikler mükemmel.

Yeni konular

Geri
Yukarı