Aşk Sizce Nedir?

İnsanı intihara kadar sürükleyen bir şey. O yüzden bekar yaşayacağım ve aşık olmayacağım diyorum kendime sürekli.
Ona sen değil, seni oluşturan beynin senden bağımsız bir şekilde karar verir. Vücudunun belli bölümlerine bununla ilgili kimyasal komutlar gittiğini hissetmezsin bile.

Konuda aşk illa ki bir erkek veya kızı sevmek olarak gösterilmiş. Hayır efendim, aşk dediğimiz bir şeyi çok sevmektir. Gereği var mıdır? Hayır, yoktur. Yan etkileri ve zararları vardır. Sizi bekletir, hem de yıllarca. Nasıl ben Half-Life 3'ü yıllardır bekliyorsam, o da seni öyle bekletiyor...

Yorumlar yaratıcı, forum ahalisi yine gece moduna geçmiş. 😁
Şahsi fikrimi söyleyip gideceğim; beni tanıyan bir avuç insan var zaten, çoğu zaman sakinliğimi koruyan, istisnalar dışında da mantıkla hareket ediyorum, hızlı karar vermeye de çalışmıyorum ama aşk başka, onun yanına gidince tüm planlar bozuluyor, hiç heyecanlanmayan ben, onun yanına gidince ne söyleceğimi unutuyorum, ne konuşabileceğimi kestiremiyorum. 😁
Kısacası kişiden kişiye değişir ama benim kanaatimce tadında bırakılınca güzeldir. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı