Aşka nasıl karar verilir?

Ondan utanıyorum, yanında olduğumda fazla heyecanlanıyorum vb. . Bunlar gibi şeyler olduğunda acaba aşık mı oldum diye düşünmeye başlıyorum.

Ondan utanıyorum, yanında olduğumda fazla heyecanlanıyorum vb. . Bunlar gibi şeyler olduğunda acaba aşık mı oldum diye düşünmeye başlıyorum.
Basitçe şöyle söyleyeyim, dopamin ve adrenalin artışı. Yani heyecanlanıyorsun sadece. Aşk diye bir şey yok maalesef.

Mastürbasyon yaptıktan sonra onun bana bir katkısı olup olmayacağını düşünüyorum. Eğer katkısı olmayacağını bilip de sevmeye devam ediyorsam aşık olmuşumdur.

Basitçe şöyle söyleyeyim, dopamin ve adrenalin artışı. Yani heyecanlanıyorsun sadece. Aşk diye bir şey yok maalesef.
Hocam yeni gördüm mesajınızı, haklısınız büyük ihtimal zaten olmamayı da istiyorum yani dediğiniz gibi aşık değilsem benim için daha iyi. Bir de ergenlik dönemindeyim bu aralar ondan kaynaklı büyük ihtimal bu tarz hisler, tekrardan yorumunuz için teşekkürler.

Göz göze geldiğinde gözlerini kaçırmak istersin ama aynı zamanda daha çok, daha yakından bakmak istersin. Bir başkası ile konuşunca hemen merak eder, duymak istersin. Güldüğü zaman içinde kelebekler uçuşur. Seni terslediği zaman mavi ekran vermiş gibi kalırsın bir süre.
Hortlatıyorum ama, son cümle mükemmel.

Yeni konular

Geri
Yukarı