Mesafeler aşka engel mi?

Kolsuz İtachi

Hectopat
Daha fazla  
Evet sevdiğim kadın artık buralardan gidiyor tamamen, ona deli gibi aşığım ama o beni arkadaş olarak görüyor, konuşuyorduk WhatsApp, Discord'dan falan ama geçen gün bana sevdiği çocuğu da anlattı, içim bir parçalandı sanırım zor zamanlar geçiriyorum, artık ne yapacağım hiçbir şekilde bilmiyorum, Samsun'dan taşınıp ailesiyle Ankara'ya yerleşiyorlar, mutlu olduğunu da söyledi, size soruyorum bu zamanları nasıl atlatabilirim, aslında aşık olmasam nasıl atlatacağımı biliyorum ama insan aşık olunca inan hiçbir şekilde mantıklı düşünemiyor, o gidiyor ben kalıyorum, hatta rahmetli erdal tosun da söylemişti vedalaşmak kalana zor diye, ben son vedamı yaptım çalıştığım için senede Max 3 kere gidebilirim Ankara'ya onun haricinde çok zor gitmem, bana akıl verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
O gitmeden önce onunla konuşacak cesareti toplamak zorundasın ya şimdi ya hiç eğer seni reddederse acılar seni güçlendirir fakat ilk aşamada gerçekten üzülürsün ama deneyimlenirsin. Zaten başka bir yere taşınacağı için onu görmeyeceksin ve bir süre sonra unutacaksın, hayatına başkaları girecek ama kabul ederse gitmeden önce onunla sevgiliymiş gibi vakit geçireceksin. Mesafeler gerçek aşkı öğretir ve eğer mesafelere rağmen tüm zorlukları aşarsanız ikinizde isterseniz evliliğe kadar gider. Şu an bende bir uzak mesafe ilişkisi sürüyorum ve Aralık'ta doğum günü var ilk kez o zaman yüz yüze görüşeceğiz uzaktan sevmenin tadı bir başka.

O gitmeden önce onunla konuşacak cesareti toplamak zorundasın ya şimdi ya hiç eğer seni reddederse acılar seni güçlendirir fakat ilk aşamada gerçekten üzülürsün ama deneyimlenirsin. Zaten başka bir yere taşınacağı için onu görmeyeceksin ve bir süre sonra unutacaksın, hayatına başkaları girecek ama kabul ederse gitmeden önce onunla sevgiliymiş gibi vakit geçireceksin. Mesafeler gerçek aşkı öğretir ve eğer mesafelere rağmen tüm zorlukları aşarsanız ikinizde isterseniz evliliğe kadar gider. Şu an bende bir uzak mesafe ilişkisi sürüyorum ve aralık'ta doğum günü var ilk kez o zaman yüz yüze görüşeceğiz uzaktan sevmenin tadı bir başka.

Sanırım haklısın ama, artık çok geç kaldım bu için ona giderim Ankara'ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesafeler önemli değil bir gün benim 1000km uzakta ama hayat bir türlü birleştiriyoruz uni okumak için yakına geliyor :)

Mesafeler artık kolay bir engel, asıl sorun aranızdaki sorunlar. Mesafeleri yenip aranızdaki sorunlara yenik düşebilirsin. Tecrübe ile sabit. 🙂

Geri
Yukarı