Platonik aşka nasıl açılmalı?

quwartzoom

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Şimdi durum biraz karışık ama ben olabildiğince anlatmaya çalışacağım. Bu yıl mart ayında bir gezimiz vardı. Ve gezide faklı bir okul da vardı. Gezideyken ben kafama göre takılıyordum ve birazdan bahsedeceğim kızdan haberim bile yoktu. Daha sonra gezi bitti biz tekrardan okula döndük her şey aynen devam ediyordu. Geziden sonraki hafta arkadaşlarımla konuşurken muhabbet bir anda kıza geldi. Bizimkiler de trol olsun diye bu kıza Instagram'dan istek atmışlar 5-6 kişi. Kız tabii şaşırmış. Bizim okulda da tanıdığı 2-3 kişi varmış -biri öğretmenmiş- zaten. Sonra kız rahatsız mı olmuş yoksa merakından mı bilmiyorum bizim okuldaki hocaya söylemiş. Bizim hoca da gelip arkadaşlarımı uyardı. Sonra bizimkiler de takip isteklerini geri çektiler. O zamanlar benim hâlâ kızdan haberim yoktu. Sonra birkaç ay geçti. Kantinde arkadaşlarla dondurma kemirirken aklıma o kız geldi. Sordum arkadaşlarıma. Neymiş ne değilmiş öğrendim tüm olayı. Sonra kızın istasını verdiler ben de merak ettim bir bakayım dedim. İnstasına baktım, bakmaz olaydım, kız çok güzel. Benim nutkum tutuldu âdeta. Sonra bizim eşekler beni gazladı istek at erkeksen vs. Ben de dayanamadım attım isteği. Kız anında GT yapmasın mı? Ben sevindim tabii. Ne de olsa bizimkilerin isteğini reddetmişti filan. Hafiften bir hayal kurmaya başladım diyebilirim. O gün bu gündür kız aklımdan çıkmadı. En ufak bir muhabbetim de olmadı hatta kız muhtemelen varlığımdan habersiz. 1-2 arkadaşım Instagram'dan yaz açıl durumu anlat kafan rahatlar dedi ama red yersem elimdeki küçük umuda da öldüreceğim ve üzüntüden başka hiçbir şey kalmayacak. Ben de bir karar aldım. Şimdi benim kız kuzenim bahsi geçen kızın bir alt döneminde. Aynı okuldalar yani. Ve muhtemelen tanışmıyor olsalar bile birbirlerini görmüşlükleri vardır hatta şansım yaver giderse kuzenim bu kızın çevresini falan tanıyor da olabilir. Ben de bayramda kuzenimle bir araya geleceğimiz için kıza yazma işini o zamana bıraktım. Bir nevî kız kuzenimden destek alacağım ve kıza ya açılacağım ya da tanışma isteğinde bulunacağım. Ama tabii siz değerli forumseverlerin engin bilgilerinden de faydalanmasam olmaz. Şöyle bir babayiğit çıkıp da bana güzelinden bir tavsiye verirse çok minnettar olurum. Buraya kadar okuduysanız da şükranlarımı sunuyorum sizlere. Yorumlarınızı, önerilerinizi bekliyorum ne yapmam gerektiği hakkında. İyi Sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kızın yanında şöyle bir kundura giydin mi tamamdır, artık endişelenmeye gerek yok
1693806263271.jpeg

Dosya Ekleri

• 1693806194439.jpeg
    1693806194439.jpeg
    6,6 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı