Asker Tshirt'ü almak serbest mi?

Olur. Araştırmanızı tavsiye ederim. Yanlış bilgilendirme yapmayın.

Dediğim gibi olmaz diyorsam olmaz. Eğer bir rozet olsaydı (yani örneğin askerlerin göğsünde taşıdığı ve logo olarak kabul edilen bir şey) o zaman dediğiniz gibi bir şey olabilirdi fakat bu üstünde özel kuvvetler yazan bir resim sadece. Hiçbir sıkıntı çıkarmayacağına adım gibi eminim. Hiçbir polis kafayı takıp da seni çevirip bu göğsünde ki özel kuvvetler yazısı ne, özel kuvvetlerde misin sen demez. Yıl 2023. Asıl siz yanlış bilgilendirme yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi olmaz diyorsam olmaz. Eğer bir rozet olsaydı (yani örneğin askerlerin göğsünde taşıdığı ve logo olarak kabul edilen bir şey) o zaman dediğiniz gibi bir şey olabilirdi fakat bu üstünde özel kuvvetler yazan bir resim sadece. Hiçbir sıkıntı çıkarmayacağına adım gibi eminim. Hiçbir polis kafayı takıpta seni çevirip bu göğsünde ki özel kuvvetler yazısı ne, özel kuvvetlerde misin sen demez. Yıl 2023. Asıl siz yanlış bilgilendirme yapmayın.

Tartışmayacağım siz diyorsanız olmaz. :D Tck sizin için değişikliğe gidecek.

Sorun olur dostum, çok bilmiş arkadaşa kulak verme. "Askerlerin göğüsünde taşıdığı" kısmından sonrasını okumadım. Askerler göğüslerinde bir şey taşımıyor. Balistik yelekte kan grubu ve birlik/kuvvet neftesi veya arması olur maksimum. Satın almak istediğin fanilada Özel Kuvvetler yazıyor. Bekçi veyahut Polis sorun çıkartır. Oldu, Polis yazan fanila da alalım, sorun çıkartmazmış arkadaşa göre :D

Dediğim gibi, olmaz diyorsam olmaz.
Gördüğüm en sağlam argüman.

Sorun olur dostum, çok bilmiş arkadaşa kulak verme. "askerlerin göğsünde taşıdığı" kısmından sonrasını okumadım. Askerler göğüslerinde bir şey taşımıyor. Balistik yelekte kan grubu ve birlik/kuvvet neftesi veya arması olur maksimum. Satın almak istediğin fanilada özel kuvvetler yazıyor. Bekçi veyahut polis sorun çıkartır. Oldu, polis yazan fanila da alalım, sorun çıkartmazmış arkadaşa göre :D

Gördüğüm en sağlam argüman.

TCK değişikliğe gidiyormuş öyle duydum. Birinin parmağı var sanki bu işte.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı