Askerde dağıtıma gidilir mi yoksa ustalık aynı yerde mi yapılır?

Yukarda yanlış belirttim galiba. Çavuşlar acemilerden 15 gün fazla alıyor yani 60 gün eğitim alıyor demek istedim aslında. Yani öyle biliyorum senide yanlış yönlendirmiş olmayayım yine.
Hocam 60 gün nasıl olsun acemiler 20 alıyor zaten çavuşlarda 40 45 arası olsun sorun yok dostum

Bu bahsettiğin manga çavuşu vb için geçerli değilmi normal erler için böyle değil sanırım acemilik 20 günfalan çünkü, hayırlısı dostum korkmaktan değilde neyle karşılaşacağımı bilmek için

Kardeşim herkesin kafası güzel derken senin kafan güzel sanırım😂 orda kocaman (p001) avcı (p. MNG. K. Çvş) olarak belirtmişim anlamını bilmiyorsan belirtmemişsin diyemezsin anlamamışım dersin.

İyice araştır kafası güzel kardeşim senin sülüsünde ikisi birden yazıyor. Şansın %50 yani eğitim çavuşu olacan diye kesin bir şey yok.

İyice araştır kafası güzel kardeşim senin sülüsünde ikisi birden yazıyor. Şansın %50 yani eğitim çavuşu olacan diye kesin bir şey yok.
Kardeşim konuyu oyuzden açtık zaten farkındaysan 😂 devam et dostum devam et

Kardeşim konuyu oyuzden açtık zaten farkındaysan 😂
İnşallah sapasağlim gidersin dostum. Ama acemiler 45 gün yapıyor (hizmet alımı 20 gün) gittiğinde görürsün zaten. Şimdiden hayırlı teskereler.
Hayırlısı dostum sağol tekrardan

Yeni konular

Geri
Yukarı