Askerden önce iPad'imi satmalı mıyım?

%60 kadar şarj et, kapat cihazı kaldır. Apple sitesinde kullanmayacağın zaman nasıl saklayacağına dair talimatlar var, onlara bir göz at.
Müşteri hizmetleriyle konuştum,en az yüzde 50ye kadar şarj edip kapat dediler.ya anneme öğreticem yada böyle yapacağım.
Askerden geldiğiniz de fiyatı 8000-10000TL olursa zarar edersiniz, ülke ekonomisi zaten bildiğiniz gibi.
Bi 2 yıl sorunsuz kullanabilirim gibi geliyor.dediğiniz gibi air 4 fiyatı ortada.Fiyatlara bakınca satmamakta karar kıldım.şuan bile teknik özellikleri hala güncel ve benim için yeterli.satmamaya karar verdim ve yanıtınız için teşekkürler

Müşteri hizmetleriyle konuştum, en az yüzde 50ye kadar şarj edip kapat dediler. Ya anneme öğreticem ya da böyle yapacağım.

Bir 2 yıl sorunsuz kullanabilirim gibi geliyor. Dediğiniz gibi Air 4 fiyatı ortada. Fiyatlara bakınca satmamakta karar kıldım. Şu an bile teknik özellikleri hala güncel ve benim için yeterli. Satmamaya karar verdim ve yanıtınız için teşekkürler

Tamamdır hocam, iyi teskereler :)

iPad Air 3 ve kalem sahibiyim. Yakında askere gideceğim. 6 ay garantisi var satmakı mıyım sizce? Satsam kaç günde gider,5.500 yazanlar var bu fiyatlardan nasıl alıcı oluyor ve ben satabilecek miyim? Ya da satsam geldiğim zaman tekrar alabilecek miyim? Satmasam garantiyi boşa harcamış olmaz mıyım ya da cihazı öldürmüş olmaz mıyım? Daha yeni pencil almıştım onu kolayda IPad'i nasıl aradan çıkaracağım?

Yardımcı olur musunuz? Çok arada kaldım.

Bu IPad'i annen 1 ayda 2-3 kez şarja takıp yeniden başlatsın bu arada askerliğin hayırlı olsun tez gidip tez gelirsin.

Geri
Yukarı