Ipad mini mi 400 TL'ye satmalı mıyım?

bloody76

Hectopat
Merhabalar, 740 TL'ye iki sene önce aldığım ürünü 400 TL'ye satabilirim. Garantiside bir ay sonra bitecek. Sizce bu fiyata satmak uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet'ten 2. el fiyatlarını araştırırsanız sizde daha isabetli bir fiyata satarsınız. Bu fiyat yüksek mi az mı orasını bilmiyorum.

En azından değer mi sonuçta iki sene kullandım ve garantisi bitti. Yarı fiyatına satılacak neredeyse kılıfıda katar isek işin içine.

Öncelikle bunu anlayabilmek cihazın durumuna bağlı;
  • Çizik var mı?
  • Wi-fi 16 GB sürümü mü?
  • Nereden aldınız?
  • Garantisi bitti mi, devam mı ediyor?
  • Garanti devam ediyorsa garanti bitimine kalan süre nedir?
  • Garantisi nereden sağlanıyor?(Apple store/operatör/özel mağaza/distribütör...)
  • Ekranı sağlam mı?
  • Herhangi bir sorunu/çalışmayan parçası var mı?...

Ürün tertemiz kullanmıştır. Tek bir çizik dahi yoktur. Evet 16 gbtır. Garantisi bir ay sonra bitecek apple garantisi bu ay 24 Kasım 2014 de bitecek. Disburator garantisi 15.12.2014 tarihinde bitecek. Ben bu ürünü kitap okumak için almıştım. İşimi hayli gördü. Ama şimdi telefona ihtiyaçım var bu ürünü satıp üzerine koyup LG G3 almak istiyorum. Arada da kitap okuyacağım. Oyunla filan aramda yok. Sizce akıllıca bir karar olur mu?

Pazarlıksız 400TL iyi (malum piyasa durgun) fakat sen üstüne bir de pazarlık payı koysan iyi olur.
LG G3 iyi bir seçim olabilir fakat iOS'daki tüm kitaplar android'de olmayabilir, bunu da göz önünde bulundur derim.

Pazarlıksız 400TL iyi (malum piyasa durgun) fakat sen üstüne bir de pazarlık payı koysan iyi olur.
LG G3 iyi bir seçim olabilir fakat iOS'daki tüm kitaplar android'de olmayabilir, bunu da göz önünde bulundur derim.

Peki bir şey soracağım konu sapacak ama LG G3 mu SONY Z3 mu sizce? Bir de sizce 5" üzeri tellerde kitap okunur mu?

5" ve üzeri telefonlarda kitap okumak eğer çözünürlük yeterli ise daha kolaydır.
Daha küçük ekranda yazılar daha küçük olacağından okumak zorlaşır.

Kitap okumak adına iki seçenek arasında benim seçimim LG G3 olurdu.
Tüm akıllı telefonlar arasında ise benim tercihim iPhone 6 plus olurdu(tabi fiyatını saymazsak :)).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı