Askere giderken götürülmesi gereken şeyler nelerdir?

Doğrudur hocam, bazı tanıdıklarım da bu tarz şeyler söylemişti gerginim hocam ya😀.
Yok ya gergin olacak bir şey yok dediğim gibi acemi birliğinde biraz yabancılaşırsın ama usta birliğine gittiğinde o yabancılığın ilk usta birliği kapısından girdiğinde olur ama sonra alışınca yavaş yavaş geçer daha sonra bir bakmışsın alışmışsın kendi evindeymişsin gibi yuvanı kurarsın devrecilik şu an ne durumda bilemem ama kendini ezdirmediğin sürece sorun yok zaten üst devre gittiğinde artık senden kralı yok orada ben iyisiyle kötüsüyle bitirdim ama özledim bile :D

Eyvallah reis çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun.

Sağol kral teşekkür ederim.

Eyvallah kardeşim sağol.

Hocam, peki ayın 10'u yazıyor 10'unda ordamı olacam yoksa burdan oraya yola mı çıkacam?
Hocam yapalı çok sene oldu. O nedenle ayın 10'unda tam olarak ne yapman gerektiğini inan hatırlamıyorum :D

Eyvallah reis çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun.

Sağ ol kral teşekkür ederim.

Eyvallah kardeşim sağ ol.

Hocam, peki ayın 10'u yazıyor 10'unda oradamı olacağım yoksa buradan oraya yola mı çıkacağım?

Benim de 6 Eylül'dü teslim tarihi ben gece uçak biletini aldım 6 Eylül sabah 7 gibi havalimanındaydım. Sana tavsiyem 10 Ekim'de orada olacaksan mutlaka sabah 7'ye kadar varacağın terminal ve havalimanında ol yoksa inzibatlar 7'den sonra geliyor ve seni enseleyip götürüyorlar. Zaten kafalar 3 numara ve valizli olunca kabak gibi asker olduğunu anlıyorlar. Gidip biraz gezip yemek yiyip saat 10-11 arası teslim olursan relaks bir şekilde girersin içeri hem dinlenmiş olursun biraz. Onun dışında zevk almaya bak gerçekten aşırı güzel bir ortam ve asla stres yapma özleyeceksin o anları :)

Benim de 6 Eylül'dü teslim tarihi ben gece uçak biletini aldım 6 Eylül sabah 7 gibi havalimanındaydım. Sana tavsiyem 10 Ekim'de orada olacaksan mutlaka sabah 7'ye kadar varacağın terminal ve havalimanında ol yoksa inzibatlar 7'den sonra geliyor ve seni enseleyip götürüyorlar. Zaten kafalar 3 numara ve valizli olunca kabak gibi asker olduğunu anlıyorlar. Gidip biraz gezip yemek yiyip saat 10-11 arası teslim olursan relaks bir şekilde girersin içeri hem dinlenmiş olursun biraz. Onun dışında zevk almaya bak gerçekten aşırı güzel bir ortam ve asla stres yapma özleyeceksin o anları :)
Sağolun hocam.

Hocam zaten içlik atlet içlik alt her şeyi size verecek çantada mevcut yani sadece IP'lik cüzdan almanız iyi olmuş şampuan filan sen götür istersen çünkü orada hobby markasını bile duymamışsındır öyle bir şampuan veriyorlar ve saç bakımına özen gösteriyorsan kullanma at kendin al orada kullan bot için istersen ayakkabı boyası al acemide biraz sıkıntı çekersin ama usta birliğinde sıkıntı yaşamazsın hayırlı tezkereler.
Acemide duş almaya zaman bulabilirsen iyi:) Bence saçlarını kısa kestir ve sıkıntı yaşama askerde temizlikle vs.

Geri
Yukarı