Askeri muayene itirazı

Fenexus2

Hectopat
Herkese merhaba, arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce geçirmiş olduğum trafik kazası yüzünden vücudumun çeşitli yerlerine platin takıldı ve sosyal hayatımı gerçekten çok etkiledi bugün askeri muayeneye girdimde şok oldum resmen ben daha koşamaz ve daha yarım metre bile zıplayamaz iken doktor sende bir şey yok askerliğe el verişlisin raporu verdi fakat diz kapağı da gözle görülür bir şekil bozukluğu varken onu bile yok bir şey çok güzel diz kapağın var diyerek umrun da bile olmadı uzun süre ayakta durunca ağrı ve şişme oluyor dememe rağmen hala beni takmadı ve askerliğe el verişli kağıdını bana verdi şimdi bunu nereye itiraz edebilirim gerçekten sağlım yerinde olsa gam yemicem ama sanki %100 sağlıklıymışım gibi bana tepki gösterince çok sinirim bozuldu koşamıyorum bile onu da söylememe rağmen onu orada görürler dedi resmen beni başından kovdu.

Dosya Ekleri

• IMG-20221125-WA0034.jpeg
    IMG-20221125-WA0034.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20221125-WA0036.jpeg
    IMG-20221125-WA0036.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlı olduğunuz ilçenin askerlik şubesine gidip sağlık muayenesinin doğru olmadığını beyan edin. Sizi sağlık kuruluna yönlendirecek ve kapsamlı rapor isteyecekler. Hastanede ilgili bölümlere tek tek gidip işlemleri yaptıracaksınız ve sonucunda heyet önüne çıkıp durumunuz hakkında karara varılmasını bekleyeceksiniz. Muhtemelen "askerliğe elverişli değildir" raporu verecekler. Sizde bu raporu şubeye bırakarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Askerlik şubesine bir danış derim. Senin kurula sevk edilmen lazım. Birde e nabızdan aile hekimini değiştir. Aile hekimi senin üzerinden para kazanıyor ama senin derdini bile dinlememiş.

Epilepsi hastasının askere alındığını görmüştüm ben. Askerde nöbette bayılınca bir daha hastaneye sevk edip geri gönderdiler. Sen en iyisi rapora itiraz edip heyet önüne çık.

Yeni konular

Geri
Yukarı