Çözüldü Askerlik için diploma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

contezuma

Hectopat
Artık mezun oldum ve askere gitmek istiyorum direkt fakat üniversiteyi il dışında okuduğum için uzak ve bu virüs döneminde diplomayı almaya gitmek istemiyorum. Askeriye için diplomanın e-devlet'ten çıktısını alsam oluyor mu yoksa zorunlu olarak diplomanın aslını mı istiyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Askeriye için diplomanın e-devlet'ten çıktısını alsam oluyor mu yoksa zorunlu olarak diplomanın aslını mı istiyorlar?
E devletten alınan mezuniyet belgesi bu tip işlemcler için yeterli. Diplomaya gerek yok. Boşuna yol parası vermeyin. Başka bir zaman gider alırsınız.
Birisine aldırma imkanınız var mı yada birisi ile göndermeniz. Pek tavsiye etmiyorum bu yöntemi ama şehirler arası otobüslere bırakıp oradan da alabilirsiniz.

Ben bir arkadaşımın diplomasını bu şekilde iletmiştim.
Aracın plakasını bir yere not edin.

Birisine aldırma imkanınız var mı yada birisi ile göndermeniz. Pek tavsiye etmiyorum bu yöntemi ama şehirler arası otobüslere bırakıp oradan da alabilirsiniz.

Ben bir arkadaşımın diplomasını bu şekilde iletmiştim.
Aracın plakasını bir yere not edin.
teşekkür ederim ama sanırım bu yolu öğrenci işleri asla kabul etmez katılar biraz
E devletten alınan mezuniyet belgesi bu tip işlemcler için yeterli. Diplomaya gerek yok. Boşuna yol parası vermeyin. Başka bir zaman gider alırsınız.
teşekkür ederim öyle yapacağım o zaman, inşallah dediğiniz doğrultuda ilerler sonuç

Geri
Yukarı