Askerlik Kilo Sınırından Muaf Olunursa İşe Ne Zararı Olur?

Arkadaşlar çok hızlı kilo alıp veren birisiyim kilom şuan askerliğe uygun ancak vakit kaybı olarak görüyorum diyorum adam vatan haini ayağına getiriyor ulan hayata bir kere geliyorum zaten çok yılımı yemişimi bir de askerde 6 ay mı yiyeceğim?

Arkadaşlar çok hızlı kilo alıp veren birisiyim kilom şu an askerliğe uygun ancak vakit kaybı olarak görüyorum diyorum adam vatan haini ayağına getiriyor ulan hayata bir kere geliyorum zaten çok yılımı yemişimi bir de askerde 6 ay mı yiyeceğim?

Eğer askerlikten daha faydalı bir iş yapacaksanız, askerlik bana da gereksiz 6 ayı çöp etmek gibi geliyor.

Ben Bitlis Tatvan'da jandarma komando usta birliği KTM'de yaptım erkek adam gibi. Burada hazıra alışanlar yok der siz vatanı satarsınız anca!

İşe girebilir ama asla bir devlet işine giremez.
Allahım buram buram cehalet kokuyor. Ne yaptın sanki "erkek adam gibi" patates soydun, tuvalet temizledin. 5 ay askerlik yaptım 5 ayda 2 kurşun sıktım. Anca nöbet tuttuk, araç yıkadık. Normal askerlikte operasyon yok artık gençleri kandırmanın manası yok. Ya uzman gider ya astsubaylar. Lafa bak erkek adam gibiymiş peh.

Arkadaşlar çok hızlı kilo alıp veren birisiyim kilom şu an askerliğe uygun ancak vakit kaybı olarak görüyorum diyorum adam vatan haini ayağına getiriyor ulan hayata bir kere geliyorum zaten çok yılımı yemişimi bir de askerde 6 ay mı yiyeceğim?

Hiçbir şey olmaz kardeşim benim böyle caka satanların alayı çürük raporlu. Tamamen zaman kaybı imkanım olsa gider bedelli yapardım

Git vatana olan borcunu öde.
Vatan borcu mu? Bu vatan bana karşılıksız 5 lira vermedi. Neyin borcu? Kyk yurt bile çıkmamıştı. Aldığım nefesten vergi veriyorum. Fabrika promosyon yatırmıştı ondan bile gelir vergisi kesilmişti. Bu vatandan 1 gençlik alacağım var borcum yok

Hiçbir şey olmaz kardeşim benim böyle caka satanların alayı çürük raporlu. Tamamen zaman kaybı imkanım olsa gider bedelli yapardım

Vatan borcu mu? Bu vatan bana karşılıksız 5 lira vermedi. Neyin borcu? Kyk yurt bile çıkmamıştı. Aldığım nefesten vergi veriyorum. Fabrika promosyon yatırmıştı ondan bile gelir vergisi kesilmişti. Bu vatandan 1 gençlik alacağım var borcum yok
Bence Somali'de doğmadığına şükret orada da doğabilirdin.

Geri
Yukarı