Askerlik tecil

E Corp

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben 1 kere mezuna kaldım. Bu sene üniversiteye kayıt oldum bu zamana kadar hiç mesaj vs. gelmedi. Bana şu an e-Devlet'e baktigimda şöyle gözüküyor, ne yapmam gerek? 2004'luyum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230921-185212_Bromite.png
    Screenshot_20230921-185212_Bromite.png
    139 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleyen: Moderatör:
Askerlik için halen devam etmekte ise e-Devlet üzerinden tecil ettirebilirsiniz, eğer e-Devlet üzerinden yapılamaz ise askerlik şubesine gitmelisiniz.

Bu belki işinize yarayabilir. En sağlıklısı şubeye gitmektir.

Eğer üniversite kaydınız YÖKSİS'te gözüküyorsa e-Devlet üzerinden tecil edebilmeniz gerekir. Askerliğim sayfasında "askerliğimi tecil ettirmek istiyorum" benzeri bir seçenek çıkmıyor mu? Sayfanın mümkünse kişisel verilerinizi sansürleyerek tam bir ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?

Ayrıca üniversitenizin öğrenci işlerini arayarak onların da sizin için tecil etmesini isteyebilirsiniz, zaten büyük ihtimalle siz istemeseniz de onlar otomatik olarak yapacaktır ancak tecilin son gününe 3 ay kadar az süre kaldığı için biraz riske girmiş.

Eğer üniversite kaydınız YÖKSİS'te gözüküyorsa e-Devlet üzerinden tecil edebilmeniz gerekir. Askerliğim sayfasında "askerliğimi tecil ettirmek istiyorum" benzeri bir seçenek çıkmıyor mu? Sayfanın mümkünse kişisel verilerinizi sansürleyerek tam bir ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?

Ayrıca üniversitenizin öğrenci işlerini arayarak onların da sizin için tecil etmesini isteyebilirsiniz, zaten büyük ihtimalle siz istemeseniz de onlar otomatik olarak yapacaktır ancak tecilin son gününe 3 ay kadar az süre kaldığı için biraz riske girmiş.
Böyle gözüküyor.

Tecil yazdığınız vakit çıkmıyor mu?

Hayır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230926-092936_Bromite.png
    Screenshot_20230926-092936_Bromite.png
    118,2 KB · Görüntüleme: 80
Böyle gözüküyor.

Hayır.

Ben de tecil ettireceğim. Şu an gün sayım seninki ile aynı. Şu videoya göre e-Devlet'ten tecil yapılmıyormuş. Doğum yerinizin askerlik şubesine giderek oradan tecil ediliyormuş. Bende öyle yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de tecil ettireceğim. Şu an gün sayım seninki ile aynı. Şu videoya göre e-Devlet'ten tecil yapılmıyormuş. Doğum yerinizin askerlik şubesine giderek oradan tecil ediliyormuş. Bende öyle yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Askerlik şubesine gittim okullar 15 araliga kadar yapıyor dedi yolladı :D kasım gibi ertelenmezse tekrar giderim.

Yeni konular

Geri
Yukarı