Askerlik yoklama başvurusu iptal ettirme

Armani

Femtopat
Daha fazla  
Bugün E-Devlet'ten askerlik durumuma baktığımda "yoklamaya tabii" yazısını görünce şaşırıp internette aşırı kısa bir araştırmayla bir hata yapıp yoklama başvurusu yaptım, sonrasında ise acil bir şekilde askeri şubeye gidip tecil ettirdim. Stresten bu başvuruyu sormayı unuttum. Şu an 2029 kadar tecil edilmiş olarak gözüküyor, ek olarak da yoklama başvurusu yaptığım da gözüküyor şimdi sorum şu bu başvuruyu nasıl iptal ettiririm, bir sıkıntı çıkar mı, tekrar askeri şubeye gitmem gerekir mi, bilen biri var mıdır?

Bugün e-Devlet'ten askerlik durumuma baktığımda "yoklamaya tabii" yazısını görünce şaşırıp internette aşırı kısa bir araştırmayla bir hata yapıp yoklama başvurusu yaptım, sonrasında ise acil bir şekilde askeri şubeye gidip tecil ettirdim. Stresten bu başvuruyu sormayı unuttum. Şu an 2029 kadar tecil edilmiş olarak gözüküyor, ek olarak da yoklama başvurusu yaptığım da gözüküyor şimdi sorum şu bu başvuruyu nasıl iptal ettiririm, bir sıkıntı çıkar mı, tekrar askeri şubeye gitmem gerekir mi, bilen biri var mıdır?

Aynısı bende de var. Ne yaptın bir sorun oldu mu?

Bilip bilmeden konuşmasak mı? Üniversite öğrencisiyim. Askerlik durum belgemde yazıyor bu tarih.

Neyip bilip bilmediğimi sen bılemezsın!
Bilip bilmeden konuşmasak mı? Üniversite öğrencisiyim. Askerlik durum belgemde yazıyor bu tarih.

Beni sosyal medyadan ekle. Askerlık durumunla ilgılı konuşuruz.

Geri
Yukarı