Asla Mutlu Olamamak

rico

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Allah'ıma şükürler fiziksel ve psikolojik olarak hayatımda bir sorun yok. Ama herhangi bi insanla konuşurken sürekli onu mutlu etmek, diğer herkesten mutlu yapmak istiyorum. Youtube'da izlediğim kişilerin de etkisi olabilir bilmiyorum ama sürekli tatmin etmek istiyorum karşımdakini. Eğlensem bile eğlenmiyor gibi hissediyorum.

Benimde mutlu olmam lazım. "J.A.R.V.I.S." öldü. Evladım Peter ellerimde kül oldu.
Güzel spoiler hocam umarım ban yersiniz :D
Siz bu şekilde mutlu olamazsanız, her zaman en mutlu olmakmış... Önemli olan en kötü şeyde bile mutlu olmaktır.
En kötü şeyde bile mutlu olmayı biliyorum, ama beynime nasıl işlediyse herkes mutlu olsun istiyorum.

Hocam ne saçmaladınız. Mutluyum fakat her zaman en mutlu olmak istiyorum, sürekli mutlu.
"Hocam ne saçmaladınız." Sürekli mutlu olacaksın diye bir şey yok. İnsanın doğasına aykırı. İmkansız. Aklın başın yerinde değilse "deliye her gün bayram" sözü geçerli olacaktır. Aklınız başınız yerinde ise sürekli mutlu olamazsınız. Çünkü bir şeylerin farkın da olacaksınız, sorgulayacaksınız, ya da üzüleceksiniz.

Ayrıca konunuza yazan insanlara karşı biraz kibar davranın bugün bu 3.kişi, saygı lütfen.

Geri
Yukarı