Asosyal olduğunu düşünen var mı?

Arkadaşlar ben asosyal olduğumu kabul ediyorum ve bu durumdan gayet mutluyum. Sabah 9'dan akşam 6 ya kadar iş. 6.30'dan gece 2'ye kadar bilgisayar başında geçiriyorum. Şu an bir sevgilim yok ve çok samimi olduğum arkadaşlarımla ayda bir defa anca dışarı çıkıyorum.

Ailem bu durumdan şikayetçiydi ama artık onlar da alıştı. Merak ettiğim benimle aynı durumda ya da benden daha beter olan var mı? :)
Merhabalar benim durumum şöyle okul bittikten sonra, önceleri evde diğer odalara giderdim.
Kardeşlerimle biraz sohpet ederdim, şimdilerde sadece kahvaltı yemek için odamdan ayrılıyorum.
Kahvaltı, yemek işini halledince odama dönüyorum.
Annem buna çok kızıyor, "Çabuk ol, odanda çocukların, yalnız başına çok korkacaklar." diye alay ediyor.

Ben asosyal hissediyorum kendimi ama sadece okulda dışarıda insanlar ile görüşüyorum. Sadece okulda asosyalim. Sebebi ise çok ahlaksız olmaları. İnsanda bir terbiye olur. Arkadaşlarımın 2 kelimesinden 3'ü küfür sonra abartılı cinsel içerikli video izleyen, ilkokul çocukları gibi konuşan bir sınıfla kim takılır ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı