Gerçekten Türkiye'de Böyle Düşünen Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birader bu konunun CHP ile ilgisini bir açıklasana, ben hala anlamadım ne alakası var? İlk mesajdaki yobazlık adamın tuhafına gitmiyor, gelmiş burada CHP'ye laf sallıyor :D

@.I.N.И.A. Bu kadar kolay mı la bak saçmalıyorsunuz kimsin babami ağzına alıyorsun? Babandan çok mu başın ağladı zamanında? Emin ol ağzıma geleni sayarım fazla ileri gitme.

@.I.N.И.A. Bu kadar kolay mı la bak saçmalıyorsunuz kimsin babami ağzına alıyorsun? Babandan çok mu başın ağladı zamanında? Emin ol ağzıma geleni sayarım fazla ileri gitme.
Bana o görüntüleri açıkla? PKK'yi kim karşılamış? PKK ile kim masaya oturmuş? PKK karşılıp masaya oturanlara oy verenlere utanmıyor musun? Her şey işinize geldiği gibi. Cumhuriyet tarihinde hangi parti PKK ile masaya oturdu AKP'den başka? Ama kandırıldınız değil mi?

Dağ maymunu PKK kandırıyor.
Sümüklü mehdi kandırıyor.

Ama yol yaptı değil mi çomar?

Hep kandırılıyor ama çok başarılı.

Ayrıca terörist senin babandır. CHP'nin dağdan inen PKK'liları davul zurna ile karşıladığı tek bir video paylaş.

HDP öyleymiş, böyleymiş. Her şey sizin elinizde değil mi? Kapatın o zaman. Tutan mı var? Yalancılar.

Al sana bin tane kanıt hala konuşmaya yüzünüz nasıl var, anlamıyorum. Ne tür insanlarsınız? Her türlü pisliği kendiniz yiyip sonrada başkalarına öteliyorsunuz. Sütten çıkmış ak mallar sizi.

akp nin pkk karnesi - Google'da Ara

akp pkk birlikteliği - Google'da Ara

akp fetö işbirliği - Google'da Ara

akp israil işbirliği - Google'da Ara

akp abd işbirliği - Google'da Ara

mckinsey ekonomiyi yönetecek - Google'da Ara

Bana bunların izahını yap. Bekliyorum.

Son düzenleme:
Trollerin maaşı mı azaltıldı acaba, kalitede biraz düşüş var gibi. Eskiden daha yaratıcıydılar, bu tarz şeyler 90'lı yıllarda kaldı.

Kriz bunları da vurdu sanırım.

Tamamen provakasyon. Depremi vs dine bağlayanlar var da RTE ye bağlayan yok

Böyle düşünen arkadaşlar acaba camilerde olan depremleri nasıl açıklıyor? Böyle bilimsel bir meseleyi 3000-4000 yıl önce yaşayan insanların kafasıyla düşünmek nedir? 21. yüzyılda olduğumuzu unutuyoruz sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı