Aspire 7 A715-42G laptopa HDD takılır mı?

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Acer Aspire 7 A715-42G laptopa sahibim. Bu laptopa harici olarak 1 TB'lık HDD takmak istiyorum. İçerisinde soketi var mıdır? SSD M.2 şeklinde midir? Takabileceğim yuva var mıdır? Teşekkürler.

Merhaba, Acer Aspire 7 A715-42G laptopa sahibim. Bu laptopa harici olarak 1 TB'lık HDD takmak istiyorum. İçerisinde soketi var mıdır? SSD M.2 şeklinde midir? Takabileceğim yuva var mıdır? Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır hocam direkt sizin bilgisayarınızda SATA girişi olmadığı için HDD takamazsınız sadece M.2 SSD'yi değiştirebilirsiniz.

Sadece M2 SSD takabiliyorsunuz notebookunuza.

Cihazınızın HDD yuvası yok. Ayrıca bu markanın cihazları üzerinde kullanıcı oynama yapamıyor. Servise göndermeniz gerekiyor yoksa garanti dışında kalıyor.
Aynı anda birden fazla oyun video film resim taşımak istiyordum. 1 TB M2 SSD almaya kalksam dünyanın parası... Ne gibi şeylerle çözebilirim bunu. Bu bilgisayara bir şekilde fazladan depolama alanı takmam şart gibi gözüküyor..

Geri
Yukarı