Aspire 7 A715 51G 598W uyumlu RAM önerisi

Bütçe
800-1000
Acaba kulaklıksız herhangi bir şarkı açıp dinleme şansınız var mı? Tek bir şarkıda bazen yapmıyor ama genel olarak yapıyor :(

Tabii ki denerim. Deneyince size haber edeyim ben.

Acaba kulaklıksız herhangi bir şarkı açıp dinleme şansınız var mı? Tek bir şarkıda bazen yapmıyor ama genel olarak yapıyor :(

Denedim. Herhalde hoparlör çok kaliteli olmadığından dolayı müziğin yükseliş yerlerinde ses biraz cızırtılı geliyor ve patlıyor gibi. Onun haricinde sizin laptopunuz çalışırken alt kısımdan cızzz diye ince ve hafif bir ses geliyor mu bakabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-01-02 at 10.29.36.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-02 at 10.29.36.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Tabii ki denerim. Deneyince size haber edeyim ben.

Denedim. Herhalde hoparlör çok kaliteli olmadığından dolayı müziğin yükseliş yerlerinde ses biraz cızırtılı geliyor ve patlıyor gibi. Onun haricinde sizin laptopunuz çalışırken alt kısımdan cızzz diye ince ve hafif bir ses geliyor mu bakabilir misiniz?

Teşekkürler o ses geliyor ses normalmiş araştırmıştım

Kulaklık kunlanmadığımda bir sorun çıkmıyor hoperlörde.

Arkadaşlar RAM siparişini verdim gelince takma videosunu çekeceğim linkini paylaşırım.

Arkadaşlar RAM'i taktım ve gayet sorunsuz çalışıyor.https://www.garajonline.com.tr/crucial-ct8g4sfra32a-8gb-3200mhz-ddr4-cl22-sodimm-dizustu-bilgisayar-bellek

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı