Aspire A315-42G laptopta sesler cızırtılı geliyor

atavratstrat62

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

Acer(Aspire a315-42g/NX HF8ey 00D 04906C953400) marka dizüstü bilgisayarımda açıldıktan belli bir süre sonra bir anda cızırtılı şekilde gelmeye başlıyordu ses. Sorunu gider seçeneğini kullanınca düzeliyordu. Son birkaç haftadır bu durum sürekli hale geldi ve sorunu gider de fayda etmemeye başladı. Açıldığı andan itibaren ses cızırtılı geliyor. Format attım yine de aynı sıkıntı çekiyorum. Kafasına göre takılıyor arada düzeliyor arada geri geliyor :).

Şimdiden teşekkür ederim yardım için. İyi günlerr :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese.

Acer(Aspire a315-42g/NX HF8ey 00D 04906C953400) marka dizüstü bilgisayarımda açıldıktan belli bir süre sonra bir anda cızırtılı şekilde gelmeye başlıyordu ses. Sorunu gider seçeneğini kullanınca düzeliyordu. Son birkaç haftadır bu durum sürekli hale geldi ve sorunu gider de fayda etmemeye başladı. Açıldığı andan itibaren ses cızırtılı geliyor. Format attım yine de aynı sıkıntı çekiyorum. Kafasına göre takılıyor arada düzeliyor arada geri geliyor :).

Şimdiden teşekkür ederim yardım için. İyi günlerr :)

Driver güncelemeyi deneyebilirsin.

Driver güncelemeyi deneyebilirsin.
Aygıt yöneticisi, windows update ve amd'nin kendi programından güncelledim çok defa. Driver sıkıntısı olabilme ihtimali yüksek çünkü amd'nin uygulamasını yükledikten sonra uygulama içinden güncelleme yaptığımda hemen sonra windows başka bir driver indiriyor ve amd uygulaması hata verip bir daha asla açılmıyor kaldırıp yeniden kurmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı