ASRock A320M-HDV r4.0 LAN Ethernet port gözükmüyor

atarlıadam

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, benim bir sorunum var anakartımda Ethernet denetleyicisi aygıt yöneticisinde çıkmıyor maalesef Ethernet kablosunu kullanamıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Telefonundan Wi-Fi'ye bağlan USB desteği ise PC'nle internet paylaş.
Ve bir driver programı yükle öyle bir tarat. Bakalım belki driver ı yüklü değildir.

Driver Booster diyeceğim linçleyecekler.
Ki uzun süre kullandım bende bir problem olmadı.
Onu denemek istemezsen SDI_X64_R210 yazılımını dneyebilirsin.

Telefonundan Wi-Fi'ye bağlan USB desteği ise PC'nle internet paylaş.
Ve bir driver programı yükle öyle bir tarat. Bakalım belki driver ı yüklü değildir.

Driver Booster diyeceğim linçleyecekler.
Ki uzun süre kullandım bende bir problem olmadı.
Onu denemek istemezsen SDI_X64_R210 yazılımını dneyebilirsin.

Driverlar yüklü dostum olay tam olarak donanımın gözükmemesi Ethernet denetliyicisi aygıt yöneticisinde gözükmüyor ve LAN portun ışığı kabloyu takınca yanmıyor.

BIOS resetleyip deneyin. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Anakartın menüsünü fazla bilmiyorum. Fakat Advanced altında Onboard Device seçenekleri arasında olabilir. Kontrol edin derim.

Yükleyince bu hatayı alıyorum.
BIOS resetleyip deneyin. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Anakartın menüsünü fazla bilmiyorum. Fakat Advanced altında onboard device seçenekleri arasında olabilir. Kontrol edin derim.

Hepsini denedim hocam ama bir sonuç alamadım maalesef.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4 KB · Görüntüleme: 37
Dediğim gibi anakart BIOS menüsü üzerinden de kontrol edin. Dediğiniz gibi hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı