ASRock Anakartlar Hakkında

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar hani biz bu ASRock anakartları pek beğenmiyoruz çöp diyoruz ya. Biraz techpowerup forumlarında takıldım. Sistem önerisi istedim merak ettiğim için. Adamlar M5A97 R2.0I görünce delirdi herkes ASRock 970 Extreme3 veya Extreme4 almam için ısrarda bulundu ve gerekçeleriyle yani bu kadarının da firma adamı olması imkansız epey bilinen adamlar çoğuda bakıyorum. Siz ne diyorsunuz?

Valla ben de pazarlama taktiklerini anlamadım. ASUS her konuda üstün. Neyini savunuyorlar ki. Konu linkini atsana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya forum çok hızlı doluyor orda da burada ki gibi kişi sayfası filan yok bulamadım iPad'deyim şuan buşunca atarım. Abi işin komiğide M5A97'nin MOSFET ve VRM soğutmasını beğenmeyip önermiş olmaları. Birde Asrock 970 Extreme 3'ün karton soğutucularına baksalar. Ama sanırım inanılmaz ucuz orda. 70 dolar filanmış ve anladığım kadsrıyla ucuz etin yahnisi pek işlemiyormuş. :D

Bu arada arkadaşlar hayırlısıyla Mayıs gibi arkadaşıma bilgisayar toplayacağım bol resimli bir proje burada olacak. :)

Neticede i3 işlemci ile i7 işlemci de aynı tesiste, aynı insanların elinden, aynı waferdan çıkıyor :) Kalitenin tek kıstası üretim anı değil. ASUS ile ilgili her ne kadar kötü tecrübeler yaşamış olsam da koruması gereken çok büyük bir adı var. İddia ne kadar büyükse hata payı o kadar azdır diye düşünmek yanlış olmaz herhalde. Hani çok kullanılan bir benzetme vardır ya, "metali, kumu vs. toplayıp avucunda sıktığında işlemci elde edemezsin" diye... Başka para eden şeyler de var :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı