ASRock B450M Pro4 anakarta harici Ethernet kartı takılabilir mi?

OOOZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese kolay gelsin, umarım gününüz güzel geçiyordur. Benim minik bir sorum olacak. Hatırlayan vardır belki geçen sene bu zamanlarda evimin yakınına yıldırım düşmesinden dolayı anakartın kendi Ethernet soketi yanmıştı. Ve Wi-Fi adaptör ile idare ediyordum. Fakat bayağı eskiydi oda Windows 10 sürümü olmadığı için son zamanlarda indirmeler ve güncellemelerde mavi ekran veriyor sebebine baktığımda ise bu adaptör gözüküyor. Benim sorum anakartımın ekstra bir Ethernet girişi var mı yoksa yine Wi-Fi adaptör alıp işime öyle mi devam etmeliyim? Giriş olarak görebildiğim tek yer var ama ekran kartım etli olduğu için neredeyse üstünü kapatmış durumda. Bilinçli arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum.

Anakart modelim;
ASRock B450M Pro4.

Ekran kartım;
RTX 2060 Super.

Merhabalar herkese kolay gelsin, umarım gününüz güzel geçiyordur. Benim minik bir sorum olacak. Hatırlayan vardır belki geçen sene bu zamanlarda evimin yakınına yıldırım düşmesinden dolayı anakartın kendi Ethernet soketi yanmıştı. Ve Wi-Fi adaptör ile idare ediyordum. Fakat bayağı eskiydi oda Windows 10 sürümü olmadığı için son zamanlarda indirmeler ve güncellemelerde mavi ekran veriyor sebebine baktığımda ise bu adaptör gözüküyor. Benim sorum anakartımın ekstra bir Ethernet girişi var mı yoksa yine Wi-Fi adaptör alıp işime öyle mi devam etmeliyim? Giriş olarak görebildiğim tek yer var ama ekran kartım etli olduğu için neredeyse üstünü kapatmış durumda. Bilinçli arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum.

Anakart modelim;
ASRock B450M Pro4.

Ekran kartım;
RTX 2060 Super.
Portunu neden yaptırmadınız.

Anakart modelim;
ASRock B450M Pro4.

Ekran kartım;
RTX 2060 Super.

Son düzenleme:
Portunu neden yaptırmadınız.

YouTube ile uğraştığım için garantisi 21 iş günü içinde dedi o kadar ara verme ihtimalim olmadığı için erteledim. Garantisi olduğu içinde herhangi bir yere götürüp garantisi gitsin istemedim. Wi-Fi adaptör işimi görüyordu zaten, şu an sıkıntı çıkarmaya başladığı için harici olarak bir şey almamın vakti geldi diye düşündüm. Teşekkür ediyorum, sipariş verdim bir ethernet kartı 😊
Böyle bir şey işinize yarayacaktır:

Teşekkür ediyorum, sipariş verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı